פודקאסט הינו תכנית רדיו או טלוויזיה

קיים פודקאסט עבור כמעט כל נושא שניתן להעלות על הדעת
פודקאסט הינו תכנית רדיו או טלוויזיה
לא רק המחשב מדבר
פודקאסט הינו תכנית רדיו או טלוויזיה, שמועברת אל כל העולם דרך האינטרנט באופן רציף וחדשני. אם יש פודקאסט שנפגשתם בו ואהבתם אותו – לא תצטרכו לחפשו יותר. אפילו לא תצטרכו לזכור מתי ואיפה הוא מתרחש. הטכנולוגיה הזו, שמשתמשת בפרוטוקול RSS , תודיע לכם – המאזינים או הצופים, בכל פעם שפרק חדש התפרסם, ואתם כמובן תוכלו להורידו למחשב, או להאזין לו אונליין או בתוכנות שונות ואפילו בנגן הנייד שלכם, בכל עת.

זוהי טכנולוגיה מהפכנית המאפשרת למאזינים לא רק לבחור את התוכן שהם צורכים, אלא גם להחליט מתי בדיוק לצרוך אותו, ואיך – על גבי המחשב האישי, הטלפון הסלולרי, נגני MP3 או וידאו, ובכל מקום שיש בו גישה לאינטרנט. אם האזנתם לפודקאסט שמצא חן בעינכם באתר , תוכלו להירשם אליו, ומרגע זה והלאה תקבלו התראה למייל בכל פעם שיהיה פרק חדש מהפודקאסט הנחשק – במייל יהיה קישור לפרק החדש, אותו תוכלו לשמוע או לצפות בו אונליין באתר, או להורידו למחשב האישי או לכל מכשיר אחר.


עולם הפודקאסטים הוא עולם שבו כל אחד יכול להשמיע את קולו ודעתו, מבלי הגבלה או צנזורה ומבלי כסף מיותר בכיס. לא סתם יש רבבות פודקאסטים ברחבי הרשת – זה כל כך קל ליצור פודקאסט ולהפיץ אותו לכל מקום בעולם.באתר iCast ניתן למצוא פודקאסטים רבים – מהארץ ומהעולם.
דירוג:  

הוסיפו ל Facebook Share on Twitter

הוספת תגובה / יצירת קשר עם אינדקס מאמרים

שם מלא: *

אימייל: *
(האימייל לא יפורסם בשום מקום באתר)
כותרת: *
תוכן:
6 + 11 =