לומדים קארונה רייקי®

נמרוד קדם
איך אפשר לדעת שמקבלים הכשרת קארונה רייקי® איכותית ומעודכנת? - על כך במאמר הבא.

 

בארץ ובעולם ישנם מורים רבים המלמדים שיטת רייקי הנקראת קארונה רייקי®. בארץ ישנם כאלה המכנים אותה בטעות בשם קורונה רייקי או בפשטות קארונה או קורונה. גם בשם קרונה רייקי® משתמשים לא מעט על מנת לתאר את המערכת.

כאשר ניגשים ללמוד קארונה רייקי® יש לוודא מספר דברים על מנת להיות בטוחים שמקבלים הכשרה איכותית, נכונה ומעודכנת.

ראשית, על המורה לקארונה רייקי® להיות רשום לתוכנית הרישום החדשה של קארונה רייקי®. תוכנית הרישום עודכנה בשנת 2001 ומורים שנרשמו לפני כן, אינם רשומים לתוכנית החדשה. במסגרת התוכנית החדשה על המורים לרשום את תלמידיהם לתוכנית ולא כפי שנעשה בתוכנית הישנה, בה יכולים היו התלמידים להירשם בעצמם.

שנית, יש לוודא עם המורה שבמסגרת הסדנה מסופקת חוברת רשמית מאת המרכז הבינלאומי להכשרת רייקי. חוברת ההדרכה הרשמית לדרגות I+II היא בעלת כריכה סגולה ומכילה 41 עמודים. חוברת ההדרכה הרשמית לדרגת מאסטר בקארונה רייקי® היא בעלת כריכה בצבע ירוק וכוללת 57 עמודים. החוברות באנגלית כוללות 42 ו-63 עמודים, בהתאמה.

שלישית, יש לוודא שבסיום הסדנה התלמיד ממלא טופס משוב לסדנה וכן ממלא וחותם על טופס רישום לתוכנית הרישום החדשה של קארונה רייקי® ומקבל תעודה רשמית של המרכז בחתימתו של ויליאם ראנד.

לימודי קארונה רייקי® שאינם כוללים את שלושת המרכיבים הם אינם לימודי קארונה רייקי® מעודכנים ואינם מוכרים על ידי המרכז הבינלאומי להכשרת רייקי בעת בקשה לרישום לתוכנית הרישום של קארונה רייקי®.

מטרת תוכנית הרישום החדשה של קארונה רייקי® היא להבטיח את שלמות ושימור המערכת על ידי דרישה שכל המורים ישתמשו בתוכנית לימודים בסיסית משותפת. הסיבה לרישום השם קארונה רייקי® כשם מסחרי היא על מנת שהשם ייצג תמיד את אותה שיטת לימוד ואת אותה מערכת ריפוי. כאשר מפרסמים את העיסוק בקארונה רייקי®, אנשים יוכלו לזהות זאת כהכשרה איכותית.

שימו לב : תלמידים אשר למדו אצל מורים שאינם רשומים לתוכנית הרישום החדשה של קארונה רייקי® ואשר יהיו מעוניינים להצטרף בעצמם לתוכנית, יאלצו ללמוד מחדש אצל מורה רשום. זאת היות ומורים שאינם רשומים לתוכנית הרישום החדשה אינם מעודכנים והסדנאות שהם מעבירים אינן מעודכנות בכל הידע ולפעמים אף כוללות ידע שגוי או שאינו שייך כלל לקארונה רייקי®.

מידע נוסף על קארונה רייקי® ניתן למצוא באתר האינטרנט של הנציג הרשמי של קארונה רייקי® בישראל, בכתובת http://www.rudy.org.il/KarunaReikiMenu.cfm .

 


קישור: Reader

נמרוד קדם (RMT/KRM), מורה בכיר לרייקי מסורתי, רייקי יפני מקורי, קארונה רייקי®, סייקם ושיטות רייקי מודרניות. מדריך מדיטציה מוסמך על ידי מכללת וינגייט ומורה למודעות עצמית. מרכז מעיין האור בהנהלתו של נמרוד קדם מקיים קורסים וסדנאות, טיפולים והרצאות בנושאי רייקי, מדיטציה, מודעות עצמית, פנג שואי ונומרולוגיה. אתר האינטרנט של המרכז, http://www.rudy.org.il, מכיל מידע רב בנושאי ההתמחות של המרכז ובמיוחד בתחום הרייקי. כמו כן משמש נמרוד קדם כנציג רשמי של קארונה רייקי® בישראל.
מאמר חינם באדיבות: www.Reader.Co.il
דירוג:  

הוסיפו ל Facebook Share on Twitter

טוקבקים

שם מלא: *

אימייל:
(האימייל לא יפורסם בשום מקום באתר)
כותרת: *
תוכן:
11 + 5 =