החזר מס הכנסה מהנייד

איך מקבלים החזרים ממס הכנסה?
החזר מס הכנסה מהנייד
החזר מס הכנסה ממדינת ישראל
החזר ממס הכנסה מגיע בעבור מיני מצבים משפחתיים שונים, לעצמאיים כמובן ומסיבות נוספות ומגוונות. מסתבר כי גם לשכירים מגיע החזר מס הכנסה בעבור מגוון גדול של מצבים.

שלוש עצות מנסיון של שכירים שקיבלו החזר:


1. אל תוותרו. יש שכירים שעברו תהליכים ארוכים ומייגיעים ובכל זאת הגיעו אחרי זמן רב לקבלת ההחזר. אין טעם לגשת לרואי חשבון ולשלם סכומים גדולים עבור התהליך, שירותים מקוונים נותנים את כל מה שאתם צריכים בשביל לקבל החזר מס הכנסה.

2. שימרו טפסי 106 וטפסים נוספים לאורך השנים, זה יקל עליכם בהגשת הבקשה לקבלת החזר מס הכנסה כשכירים.

3. היעזרו באתרי החזר מס שמוכיחים את עצמם - עם ביקורות חיוביות וכלים מקוונים מתקדמים.


סיפור אישי - המלצה על תהליך החזר כספי:


"גלשתי בין עשרות הצעות להתעשרות מהירה" - מתחיל את דבריו עמית כ. מתל אביב. "מהר מאד הבנתי שעובדים עלי, אם יש להם את הנוסחא להרוויח כסף מהר - למה הם מבזבזים אותה עלי? התברר לי שרוב ההבטחות האלו קשורות ליכולת/רצון/הישגים בתחום גיוס הפראייר הבא. סוג של פירמידת מיידוף בלתי נגמרת, שמוסיפה אליה 'חברים' חדשים, חדורי מוטיבציה למכור לכולם הכל, בכל מחיר - לא מוצר, אלא את האפשרות למכור לאחרים את מה שהם מכרו לך. זנתתי את הרעיון וגם את הפנטזיה שאני סוחר יומי בבורסה העולמית על זהב ומניות של 'בוינג', נטשתי מהר כשהבנתי שבסימולטורים, אני מרוויח, אבל בפועל - מאות דולרים נעלמים בשנייה".

"אז התחלתי לבדוק זכאויות, אפשרות להחזרים (שיטות קאשבק למינהן שחלקן באמת יעילות וחלקן לא שוות את המאמץ) ונתלקתי בסטארט-אפ הישראלי שזכה באותה שנה (2016 זה היה) בתחרות פרסים של חברות טכנולוגיה מתקדמת. Finupp - נכנסתי לאתר והתחלתי בבדיקה. תוך כמה דקות הבנתי שמתחבאים במרתפי המדינה, ארגזי כסף ששייכים לי. כי אני אקדמאי, כי התגרשתי, כי עברתי שלוש עבודות בארבע שנים כהייטקיסט פורה וכי אני במקרה אחד מכל שלושה שכירים שמגיע להם החזר מס הכנסה. מיד התחלתי במלאכת איסוף הטפסים - שהייתה די מורכבת והיום בזכות השירות של פינאפ הפכה קלה יותר - והגשתי את הבקשה. העלות לעומת ההחזר, זניחה (כ 600 ש"ח שילמתי בסופו של התהליך כדי להגיש את הטפסים למס הכנסה על ידי השירות של פינאפ)."

"מעל 9000 ש"ח החזר כספי ממס הכנסה הפכו אותי למאושר באדם. זה הרי כסף ששייך לי ונלקח ממני בטעות (מתוכננת וידועה מראש), כמו שהוא נלקח מרוב השכירים במדינה, מבלי שהם חושבים בכלל שיש להם אפשרות לבקש אותו בחזרה."

הסיפור של עמית לא חריג. מאות אלפי שכירים במשק הישראלי לא מודעים לעובדה כי בממוצע, מדי שנה לכל שכיר במשק מגיע החזר של מעל 6000 ש"ח. בעזרת הטכנולוגיות המעודכנות והשירותים המקוונים לקבלת החזר כסספי, כל אחד מהם יכול לדרוש ולקבל את שלו.דירוג:  

הוסיפו ל Facebook Share on Twitter

הוספת תגובה / יצירת קשר עם Israel-Articles.com

שם מלא: *

אימייל: *
(האימייל לא יפורסם בשום מקום באתר)
כותרת: *
תוכן:
4 + 6 =