מסכים בחנות - על שיטת שיווק indoor שמצליחה להגדיל מכירות בכל העולם

התקנת מסך בחנות בשביל להגדיל מכירות - איך עושים את זה נכון
מסכים בחנות - על שיטת שיווק indoor שמצליחה להגדיל מכירות בכל העולם
פירסום עצמי על מסכים בתוך החנות/משרד - לכוון את תנועת הלקוחות למוצר ושירות מסוים
מה הוא שיווק indoor (שיווק עצמי/פנימי) ואיך הצבת מסכי מדיה ברחבי חנויות מסוגים שונים, מגדילה את המכירות ומסייעת לכוון את הלקוחות למקומות ולמסרים שבעל העסק רוצה להעביר ללקוחותיו.

 

מסכים בחנויות - איך משתמשים בזה להגדלת השורה התחתונה?

סטס מחברת ארטינקס משתף אותנו בשלושת סוגי המסכים הפנימיים שמקובל להתקין במסעדות, חנויות, סוכנויות, קליניקות ומשרדי תיווך - מסכי תצוגה, מסכי אווירה ומסכי קופה. 
את מסכי הקופה רובנו כבר מכירים, חלקם כוללים אפשרות מגע ורובם פשוט מציגים ללקוחות רגע לפני המכירה עוד פריט או אפשרות שלא הכיר. מסכי תצוגה נמצאים לרוב מאחורי הדלפק של המכירה, הם סוג של 'תפריט' חי המציג באופן קבוע מסרים, מוצרים ושירותים מרכזיים. את מסכי האווירה אפשר למצוא ב'צד', כחלק מעיצוב החנות/מסעדה/משרד והם מחזקים את קבלת ההחלטות אצל הלקוח הפוטנציאלי.
 

ההבדל בין פירסום במסכים לבין פירסום עצמי במסך פנימי

סטארט-אפים ומיזמי פירסום על גבי מסכי רבים קמו (ובעיקר נפלו) בעשור האחרון, עשור המדיה העשירה כיוון שהם אינם מסוגלים להתגבר על העובדה שהמסך הכי קרוב אלינו ונייד איתנו - זה המכשיר החכם שכולנו מחזיקים. זו הסיבה שהנוסע הממוצע יעדיף לא לשקוע במסך המונית שרובנו מלא פרסומות וחסר תוכן ממשי כמו הסלולרי שלו, או צעירים בפאב שכעובדה מתעלמים מהמסכי פירסום הדיגיטלים בשירותים ובדרך אליהם. הפירסום אם כן במסכים מפוזרים ברחבי הארץ, בהסתמך על יכולתם (המוגבלת בפועל) להציג מסר שיווקי ופרסומות לקהל יעד ברגע הנכון - לא יעיל.
 
לעומתו, שיטת הפירסום העצמי - הצבת מסך בתוך גבולות העסק והצגת מוצרים/שירותים ומסרים שיווקיים על גביו, לקהל ה'שבוי' שכבר נמצא בתוך העסק ואינו עוסק באותם רגעים במסך האישי שלו, מוכיחה את עצמה כשיטה שמגדילה מכירות, מכוונת מכירות ומסייעת לבעלי חנויות ומשרדים להעביר יותר מידע בפחות זמן. חיסכון של כסף והגדלת השורה התחתונה.


למי זה מתאים? האם מסך לחנות/למשרד שלך יגדיל עבורך את המכירות?

רוויטל מחברת המסכים התל-מימדיים 'אימאג' 3' מציעה את השאלון הבא כדי לבדוק את הצורך/התאמה לשיטת הפירסום על גבי מסכים פנימיים:
- האם יש לכם מגוון שירותים/מוצרים בחנות?
- האם יש הרבה שטחים מתים ברחבי החנות או המקום אינו מספיק עבור הצגת כל האופציות ללקוח המבקר?
- האם יש בסל השירותים/מוצרים שלכם, 20% שנמכרים הרבה? האם יש 20% שאחראים על רוב ההכנסות/מכירות?
- האם שמתם לב שהאתרים אמאזון ואיביי מפרסמוים הכי הרבה ב...תוכם עצמם? אין כמעט דף קטגוריה או מוצר שאין בו 'פרסומת' חיה למוצר/שירות נוסף/משלים/מקביל/זול או יוקרתי יותר.

אם עניתם 'כן' שאלה אחת לפחות מתוך הנ"ל, רוויטל מציעה להיעזר במומחי שיווק Indoor ולרשת את המקום במסכים פנימיים. למסך פנימי בחנות יש כאמור את היכולת המוכחת להציג את ה'מרכולת' בצורה מכובדת, לשמש כפלטפורמה פרסומית ייחודית ולכוון את תנועת וכוונות המבקרים בחנות/במשרד/במסעדה.


תודה להשראה ממומחי הפירסום indoor של ERTINEX פתרונות דיגיטליים מתקדמים: פירסום וקידום בתוך העסק להגדלת מכירות - מסכים דיגיטליים עם תוכנת שליטה על התוכן.
דירוג:  

הוסיפו ל Facebook Share on Twitter

הוספת תגובה / יצירת קשר עם Israel-Articles.com

שם מלא: *

אימייל: *
(האימייל לא יפורסם בשום מקום באתר)
כותרת: *
תוכן:
7 + 7 =