שייק בריא Complete של ג'וס פלאס

על השייקים באריזות אישיות - חוויה והמלצה אישית
שייק בריא Complete של ג'וס פלאס
שייק בריאות מתוך האתר של ג'וס פלאס ישראל
לפני ג'וס פלאס, חיפשתי מתכונים ואבקות לשייקים בריאים, מאוזנים, קלים להכנה שמכילים את ההרכב המאוזן שאני צריכה בחיים שלי - במנוחה או אחרי ריצה/שיעור פילאטיס ובכלל, נמאס לי להרגיש התדרדרות, אני רוצה למעלה למעלה.
אז מצאתי מספר מותגים פופלארים באיביי (כי אני סומכת על האנשים ב'שטח' יותר מאשר על סידור המדפים בסופר שמוטה תשלום ואינטרסי מכירה סמויים מעין הלקוח), תיחקרתי את הביקורות באמאזון (כי הוא מבחינתי ה-מקור הטוב ביותר לביקורות כתובות אמיתיות מאומתות), צפיתי בלא מעט דקות של הסברים, מתכונים, המלצות וחוויות אישיות ביוטיוב (כי אם תמונה שווה אלף מילים, סירטון שווה אלף תמונות ואיסוף מלל כתוב) ומצאתי את Complete. זו לא המלצה אישית לכל אחד ואחת ואין לי רווח ישיר מכל יחידת שייק שנמכרת כמו לרוב הסוקרים את השייקים המומלצים בעולם ובישראל. זה סיכום לעצמי, במקביל ליומן מעקב התזונה שאני עורכת, שמתאר את השתלשלות האירועים כפי שגופי הרגיש אותה.השייקים של ג'וס פלאס

ג'וס פלאס הוא מותג תוספי תזונה מבוססים פירות וירקות בנילאומי שמגיע לישראל בגלים - התוספים, אבקות השייקים, הסוכריות המומלצות - כל פעם מתווסף לסדרת המוצרים המוצלחים עוד בן משפחה וכמו שאר חברי המשפחה, אני מאמצת אותו בחום. לחברת ג'וס פלאס, תת מותג Complete - שייק בריאותי מיוחד בטעם וניל או שוקו, שאחרי המון ניסוי וטחינה, הגעתי אליו. השייקים של ג'וס פלאס מבוססים חלבוני סויה אורגניים, חומוס, אורז, ואיזון מושלם של שומנים חיונים ופחמימות. השייק מספק 'חטיף' בין ארוחות או ארוחה מלאה ב 220 קלוריות בלבד. לשייק יתרון בריאותי על רבים ממתחריו, כיוון שהוא נטול ממתיקים וצבעי מאכל/חומרי טעם, הוא צימחוני לחלוטין ואינו מכיל חומרים משמרים.


החוויה האישית שלי עם Complete Juice Plus

כשהגעתי ל Complete כבר הייתי שבעת המלצות ואכזבות. הייתה אפילו תקופה ששכנעתי את עצמי לקום כל בוקר ולטחון מכל הבא ליד במיקסר מיוחד שעלה לי אלפי שקלים (חצי טוסטוס לפחות!). המציאות היומיומית וחוסר היציבות, משכו אותי לחפש פתרון אמיתי, בריא וזמין ומצאתי אותו בתוך זמן קצר בין מוצרי ג'וס פלאס. השייקים המגוונים, במיוחד סדרת Complete העשירה בחלבונים, סייעו לי להיחלץ ממצבי תזונה לקויה, חוסר איזון ותחושה כללית לא נוחה.


דירוג:  

הוסיפו ל Facebook Share on Twitter

הוספת תגובה / יצירת קשר עם Israel-Articles.com

שם מלא: *

אימייל: *
(האימייל לא יפורסם בשום מקום באתר)
כותרת: *
תוכן:
3 + 13 =