ייעוץ קולינרי למסעדות ומטבחי שף

על השירות הכי מבוקש בעולם המסעדנות - יועצים עסקיים וקולינרים לעסקים בתחום המזון וההסעדה
ייעוץ קולינרי למסעדות ומטבחי שף
למשוך לקוחות בכל מחיר - אחת העצות שלא תקבלו מיועץ קולינרי מקצועי
העובדה כי מאות מסעדות חדשות נפתחות מדי שנה ומאות עוזבות אותנו במקביל, מעידה כי שוק המסעדנות, המזון וההסעדה הוא אחד המאתגרים, הדורשים פיצוח של שיטה ויכולות מתקדמות - טכנולוגיות ויצירתיות - כדי להיערך למשברים, לחצות אותם בבטחה ולהשיג מטרות עסקיות.

 

מה זה ייעוץ קולינרי/עסקי?
 

ייעוץ עסקי-קולינרי הוא שירות שהפך פופלארי בישראל כמו גם בעולם, על אותו רקע תחרותי מדובר, שמאלץ בעלי עסקי מזון רבים (בתי קפה, מסעדות, קייטרינג ועוד) לפשוט רגל ולאבד השקעות במיליוני שקלים ודולרים מדי חודש ושנה. איך שורדים העסקים ששורדים? הנה התשובה (החלקית).
 

ייעוץ קולינרי-עסקי, יסודות
 

היועץ הקולינרי-עסקי שלכם, יגיע לנטר, לנתח ולאפיין את מה שקורה בעסק. כמו השפים בתוכניות הטלויזיה, רק בלי ה'שואו' של הצעקות. לאחר מכן ירכיב היועץ תוכנית פעולה מסודרת, הנוגעת לתפריט, להתנהלות הפיננסית וכמובן לכוח האדם, המשאב החשוב ביותר כמעט בכל עסק שאינו מתקיים באינטרנט בלבד.
 

איך מתחילים וכמה עולה ייעוץ קולינרי/ייעוץ עיסקי?
 

יועצים עסקיים וקולינרים עובדים בשתי שיטות עיקריות. אחת מבוססת על ריטטינר חודשי/שעות עבודה בפועל והשני על הצלחות ואחוזים. כמו כן, תוכלו למצוא ספקים ויבואני מזון/משקאות ברחבי העולם וכן גם בישראל, שישמחו ללוות ולייעץ על חשבונם. מומחי קולינריה אלו יכולים להפוך עסק מקרטע לרץ מרתון בקלות יחסית ובטכניקות שמוכיחות את עצמן פעם אחר פעם.
 


דירוג:  

הוסיפו ל Facebook Share on Twitter

הוספת תגובה / יצירת קשר עם Israel-Articles.com

שם מלא: *

אימייל: *
(האימייל לא יפורסם בשום מקום באתר)
כותרת: *
תוכן:
5 + 8 =