חושפי השחיתויות והפעם: טלאפרמה או epharma? איפרמה או telepharma? אותה שיטה, אותו טריק, זהירות!

חושפי השחיתויות והפעם: טלאפרמה או epharma? איפרמה או telepharma? אותה שיטה, אותו טריק, זהירות!
זה כבר לא סוד, האתר/חנות אינטרנט למוצרי בריאות טלאפרמה (telepharma.co.il) אינו מתקיים עוד והוא מתקיים בימנו אונליין תחת מעטה של שם חדש - איפארמה (בכתובת epharma.co.il). כל המידע המועבר כאן נשלח על ידי גולשים ונאסף מפירסומים רשמיים וגלויים ברשת. ט.ל.ח.

 

למה לא לקנות בטלפארמה / telepharma?

גם אם תרצו, כיום לא ניתן עוד להזמין מהאתר. תוכלו לגלוש למדד הביקורות שלו בזאפ ולראות שכל מי שהזמין משם, יצא מאוכזב, עצבני, עם מוצרים לקוי או שירות שלא מתקרב למינימלי. ההמלצה החמה בעקבות הביקורות הקשות והפירסום על הגבלות מטעם המדינה על החברה/חנות/אתר בשל תיוג לא חוקי של מוצרים. החברה שניסתה לפעול גם תחת השם 'טלמדיק', הסתבכה ורק בימים אלו הגיעה לפשרה במסגרת כותלי בית המשפט מול תביעה ייצוגית כנגדה. במסגרת הסכם הפשרה, הוסכם כי החברה והאתר ימשיכו לפעול אך ישלמו פיצויים לקהל הרוכשים בדמות חצי מיליון שח שיוחלקו באמצעות הנחות קבועות, משלוחים חינם וכד' - נשמע משתלם לא?
 

למה לא לקנות באתר איפארמה / epharma?

פעם נוכל, תמיד נוכל, את זה סבתא שלי לימדה אותי. לא די בכך שהאתר החליף שם (אך בתוכן האתר ניתן בברור לראות את הקשר בין איפרמה לטלפארמה הותיק) גם התלונות הרבות נגד האתר החדש מוכיחות שלא השתנה דבר. בגוגל, בזאפ ובקבוצות פייסבוק פתוחות וסגורות, עולות הטענות הבאות:
- אין אם מי לדבר
- מוצרים לא מגיעים/מגיעים בצורה לקויה/חלקית
שתי הבעיות הנל נחשבות לבעיות שלא מאפשרות לאתרי מסחר מקוון להתקיים, אלא על קהל שלא נחשף לביקורת. הפיצו והישמרו!
 
 

דירוג:  

הוסיפו ל Facebook Share on Twitter

הוספת תגובה / יצירת קשר עם Israel-Articles.com

שם מלא: *

אימייל: *
(האימייל לא יפורסם בשום מקום באתר)
כותרת: *
תוכן:
10 + 5 =