ד"ר עדיאל תל-אורן, האיש, השיטה ומסעות הכפשה

מי עומד מאחורי התלונות נגד דוקטור תל אורן ומדוע?
ד"ר עדיאל תל-אורן, האיש, השיטה ומסעות הכפשה
עדיאל תל אורן, דוקטור, MD, רופא פונקציונלי וכירופרקט
לא, דוקטור עדיאל תל-אורן (Adiel Tal-Oren MD Dr) אינו הדוקטור הרגיל שתראו נרקב בקופת החולים מאחורי כרטיסים מגנטים של החברים שמשלמים קצת כדי לקבל קצת. ד"ר תל אורן ממלא תפקיד חשוב בהפצת הרפואה הפונקצינלית בישראל וככזה, הוא זוכה להצלחות ותשבוחות אדירות, לצד נסיונות הכפשה מתזומנים. כיצד קורה שרופא מדעי-הוליסטי שמסייע לתקן סבל רב אצל מטופלים ומטופלות ברחבי העולם, זוכה ליחס שלילי מצד המערכת? זאת ועוד על מסעו של דוקטור תל אורן בנבכי הרפואה הישראלית.

 

דוקטור עדיאל תל-אורן, קצת רקע והסמכות רשמיות

ד"ר עדיאל תל-אורן הוא רופא כללי MD בעל רישיון אירופאי העוסק בישראל ברפואה פונקציונלית ובשילוב תזונה הוליסטית מדעית והוא אינו עוסק ברפואה קונבנציונלית בישראל. תל אורן הינו דוקטור DC לכירופרקטיקה, בעל הסמכה מטעם המועצה האמריקאית לתזונה קלינית, המועצה האמריקאית לרפואה פונקציונאלית והמועצה האמריקאית לחקר מוגבלויות. 
 
דוקטור תל -אורן מכהן כפרופסור באיגוד האמריקאי הבין-לאומי להסמכת תזונאים קליניים והוא מרצה ברחבי העולם בנושאי רפואה תזונתית-סביבתית-פונקציונאלית ורפואה מונעת. כמו כן, ד"ר  עדיאל תל-אורן משמש כנשיא והינו ממקימיהם של מספר ארגונים הומינטריים בישראל ובעולם.
 

ד"ר תל אורן VS הממסד הרפואי

עדיאל תל אורן מציג גישה המבוססת על רפואה פונקציונאלית. רפואה פונקציונלית היא גישה מדעית-הוליסטית לאבחון, מניעה וריפוי מחלות. היא עושה זאת על ידי איתור גורמי ותהליכי חולי, לעומת הגישה המערבית הקונבנציונלית העוסקת במיגור סימפטומים.
 
בהתנגשות בין העולמות, קיימת הגישה ההוליסטית המקבלת ומחבקת את הגישה הקונבנציונלית אותה היא משלימה ומחדדת. לעומתה, הגישה הקונבנציונלית, דוחה את הראייה הכללית והמלאה של הגוף (ראייה הוליסטית) ורואה ברפואה המשלימה נטע זר וככזה, היא תוקפת אותו.
 

ביקורת עניינית על עבודתו של דוקטור תל אורן

לא. לא תוכלו למצוא כמעט התנגדות או גישות הפוכות לחלוטין לתיאוריות ולהמלצות של הרפואה הפונקצינלית ושל הטיפולים במסגרתה אצל דוקטור עדיאל תל אורן בעולם כמו בישראל.
 
כמו עורך דין שעמדותיו שונות מהכלל, פוליטיקאי שבא עם רוח שונה או ספורטאי שמדלג על חוקי ההתפתחות הרגילים וקופץ לגבהים או גומע מרחקים לא הגיוניים בדרך לשיא, כך גם בעולם הרפואה, רפואה פונקציונלית והצלחתה מתכנסים לתהליך שאינו פשוט והוא נתקל בהתנגדות מערכתית מגויסת, בדמותן של תביעות, תלונות על הטרדות והכפשה על רקעים טכניים.
 

המלצות על דוקטור עדיאל תל אורן

על פי פירסומים רשמיים באתרו של דוקטור תל אורן ובנוכחות שלו ברחבי הרשתות החברתיות, נראה כי קהל הלקוחות המרוצה מחד והביסוס המדעי/הגיוני של המלצותיו מאידך, ממשיכות לשאת את המוניטין שצבר ברחבי העולם כמו גם בישראל אל על.
 
נדמה כי גם דוקטור עדיאל תל אורן נפל קורבן לשיטה המתוזמנת של מערכות הבריאות והממון בישראל, להציב חומות, להקשות ולטשטש את הגבולות בין מותר ואסור כדי לנהל אותן ביד לא כשרה.
 
 

ט.ל.ח
דירוג:  

הוסיפו ל Facebook Share on Twitter

הוספת תגובה / יצירת קשר עם אינדקס מאמרים

שם מלא: *

אימייל: *
(האימייל לא יפורסם בשום מקום באתר)
כותרת: *
תוכן:
3 + 8 =