פשיטת רגל

האם הליך פשיטת רגל זו אפשרות שאתם צריכים לבדוק?
פשיטת רגל
אם אתם נאבקים בחובות שלכם כבר לא מעט זמן ורואים שפשוט אין דרך לצאת מהמצב הזה, כדאי שתדעו: אתם לא לבד ויש לכם אל מי לפנות. זה שלא התנהלתם נכונה מבחינה כלכלית בעבר זה לא באמת אומר שעליכם להשלים עם המצב או שסוף העולם הגיע כי תמיד תוכלו לנסות לבצע הליך של פשיטת רגל.

האם הליך פשיטת רגל זו אפשרות שאתם צריכים לבדוק?
אם אתם נאבקים בחובות שלכם כבר לא מעט זמן ורואים שפשוט אין דרך לצאת מהמצב הזה, כדאי שתדעו: אתם לא לבד ויש לכם אל מי לפנות. זה שלא התנהלתם נכונה מבחינה כלכלית בעבר זה לא באמת אומר שעליכם להשלים עם המצב או שסוף העולם הגיע כי תמיד תוכלו לנסות לבצע הליך של פשיטת רגל. הליך זה לא תמיד פשוט ולא יכול להתאים לכל אחד אך במידה וכן תצליחו לבצע זאת ויכריזו עליכם כעל פושטי רגל, הרי שאולי תוכלו להתאושש כלכלית בעתיד. מצד אחד המטרה של הליך כזה היא לגרום לכך שתוכלו להתחיל מחדש את חייכם מבחינה כלכלית ומצד שני זה מאפשר לכל הנושים שלכם לכנוס את הנכסים שלכם בצורה מסודרת.
מה עליכם לעשות?
כשבוחנים לעומת את האפשרות של פשיטת רגל מגלים שזה לא עניין של מה בכך שכן הרי מדובר על הליכים משפטיים לכל דבר. זה אומר שעליכם לפנות אל עורך דין פשיטת רגל שיוכל לעזור לכם ויפה שעה אחת קודם. איש מקצוע כזה, שלמד את התחום והתנסה בו, יוכל לעזור לכם להבין מול איזה תהליך אתם עומדים. הוא יהיה האדם שיוביל אתכם לכל אורך הדרך, בין אם זה כולל את השלב שבו אתם מגישים בקשה לפשיטת רגל ובין אם מדובר על שלבים אחרים בתהליך. כיוון שלא מדובר על עניין שמתבצע תוך יום-יומיים אלא על הליך שכולל מספר שלבים אנחנו ממליצים לכם לא לדחות את הדברים. ככל שתתחילו לטפל בעניין מוקדם יותר בעזרת עוה"ד שלכם כך גם תוכלו לצאת לדרך חדשה בחיים יותר מהר.
כך תבחרו את עוה"ד המתאים לכם ביותר
אם יש משהו שתוכלו להיות בטוחים לגביו זה שיש הרבה עורכי דין שעוסקים בתחום של פשיטת רגל ולכן חשוב לבדוק לאיפה אתם פונים. האם אתם רוצים את עוה"ד המוכר ביותר שקיים בארץ, אפילו אם הוא גובה מחירים מופקעים? או שאולי אתם רוצים לפנות לעו"ד שהתעריפים שלו יותר עממיים? כדאי לבדוק לא רק את הניסיון ואת הידע של עוה"ד אלא גם את ההמלצות שתוכלו לקבל אודותיו כי בסופו של דבר ההמלצות לרוב אמינות. זה לא משנה אם אתם עומדים היום בפני הליכי פשיטת רגל או בפני כל הליך משפטי אחר כי בכל מקרה טוב תעשו אם תבחרו לכם עו"ד מוכר וכמה שיותר מנוסה.

קישור: פשיטת רגל

רונן מטלון - עורך דין פשיטת רגל , טיפולי בתיקי פשיטת רגל
דירוג:  

הוסיפו ל Facebook Share on Twitter

הוספת תגובה / יצירת קשר עם מאור פלוס

שם מלא: *

אימייל: *
(האימייל לא יפורסם בשום מקום באתר)
כותרת: *
תוכן:
8 + 5 =