הלוואות בערבות מדינה איך בודקים את התנאים הטובים עבורכם?

הלוואות בתנאים הנכונים לכם!
במאמר זה תוכלו לקבל המון טיפים איך לבחור הלוואה נכונה ומתאימה לכם!

הלוואות בערבות המדינה בחירה נכונה

היום ישנה הקרן להלוואות לעסקים קטנים ובינוניים בערבות המדינה. המטרה של הקרן, היא לטפל בבעיות שקיימות באשראי, ע"י העמדת ערבויות מדינה לבנקים שפועלים בקרן. ישנם ארבעה בנקים שזכו במכרז: בנק הפועלים, מזרחי טפחות, אוצר החייל ומרכנתיל. כל עסק רשאי להגיש בקשה כמו : חקלאות, מסחר או מי שמעוניינת להגדיל את המכון לקוסמטיקה באמצעות הוספה של 4 עובדים, עסקי זכיינות ועוד. יש לשלוח את הבקשה בצירוף הוכחה כי שילמתם אגרה לחשב הכללי באחד הבנקים שבחרתם או בבנק הדואר שולחים לחברה הפועלת בקרן, לאחר מכן יש לקבוע פגישה עם הבנק שבה ישאלו שאלות את הלווה שמעוניין ליטול הלוואות בערבות המדינה. משך זמן הטיפול הוא כ-10 ימים.

הגוף שמתאם את הלוואות בערבות המדינה, שולח דו"ח לבנק ולאחר שהבנק שעיין בחומר, גובה ההלוואה נקבע וכן תנאי ההלוואה. יש להבין, כי הטפסים שימלאו הלווים יהוו תכנית עסקית, כך שאם התכנית תהיה נכונה וערוכה היטב, כך שהבנק יוכל להתרשם ממנה לטובה.. ישנה נקודה חשובה בהלוואה, כמו אם ביקשתם הלוואה על סך 400,000 ש"ח תצטרכו לדאוג 100 אלף ש"ח בטחונות.

היתרונות בקבלת הלוואה בערבות המדינה וההבדל בינה לבין הלוואה רגילה מהבנק

במצב רגיל, אם הייתם לווים רגילים, לקוחות הבנק שבו מתנהל חשבונכם והייתם מבקשים הלוואה על סך של 400,000 ש"ח, הבנק היה מבקש ערבויות, על סך של 400,000 ש"ח במקרה של הלוואות בערבות המדינה, המיועדות לעסקים קטנים ובינוניים, המדינה תהיה ערבה על 70% מהסכום ואת השאר שהוא 30% תצטרכו לדאוג לערבות בגובה זה.. יש לדעת, כי הלוואה של עד 100,000 ₪ קיים עבורה מסלול מהיר ולעסק בהקמה, ישנה הקלה מיוחדת. רק 10% בטחונות להלוואה עד ל-300 אלף ₪. כאשר מדובר על עסקים גדולים יותר, ניתן יהיה לקבל עם מחזור שנתי של מיליון שקלים.

קבלה של הלוואות בערבות המדינה, מחייבת ליווי מקצועי של מומחה כגון יועץ פיננסי לעסקים, אשר יוכל לסייע המון למי שמעוניין ליטול הלוואה לעסק שלו, כך שיועצים מסוג זה, מכירים את כל התנאים לקבלת ההלוואה ויכולים לכוון אתכם נכון, כך שתוכלו לקבל את ההלוואה לסיוע להתפתחות העסק או להשגה של תזרים מזומנים בזמנים קשים יותר.

היחשפות לכמה שיותר מידע בדבר הלוואות בערבות המדינה

ללא ספק, מדובר על חלון הזדמנויות שיש לנצל לטובתכם. הריבית היא כדאית וההלוואה אמורה להיפרס ל- 5 שנים. הרבה בעלי עסקים יודעים על היוזמה של הקרן לעסקים קטנים ובינוניים ומעוניינים לקחת הלוואה שתוכל לסייע להם לקיום העסק שלהם בגלל סיבות שונות. האינטרס של הקרן לעידוד עסקי קטנים ובינוניים, הינו להגדיל את מספר מקומות העבודה ובכך בעצם, להגדיל את כמות המיסים שמוזרמים לקופת המדינה. בדרך זו, האבטלה מצטמצמת.

מתו הלוואות בערבות המדינה, תלוי בסינון הקרן ובדיקתה לכל בעל עסק המעוניין בהלוואה.דודו צבאני
דירוג:  

הוסיפו ל Facebook Share on Twitter

הוספת תגובה / יצירת קשר עם דודו צבאני

שם מלא: *

אימייל: *
(האימייל לא יפורסם בשום מקום באתר)
כותרת: *
תוכן:
12 + 14 =