איך ניתן להגדיל את מסגרת האשראי שלכם?

גלו איך!
במאמר זה תוכלו לדעת איך להגדיל את מסגרת האשראי שלכם ולקבל טיפים איך לעשות את זה נכון!

הגדלת מסגרת אשראי
כל בעל עסק מכיר בעובדה, כי אשראי, הינו מפתח לצמיחה של כל עסק, אם בינוני או קטן. מדובר על אשראי שמיועד להרחבת העסק, שכירות עובדים, הזמנות גדולות לעסק, ניצול הזדמנויות עסקיות ועוד. עסק ללא אשראי, יהיה עסק כושל שלא יהיו לא סיכויים לשרוד. רבים מאמינים, כי אין קל יותר, מאשר הגדלת מסגרת אשראי. ספק האשראי של בעלי העסקים, מכיר אותם ואת היקף המחזור השנתי בעסק ומכיר בעובדה שהם לקוחות אמינים ובטוחים , אך חשוב לדעת, כי כשפונים לבנק בבקשה להגדיל את מסגרת האשראי מדובר על לקיחת סיכון גדול יותר, מזה שלקח בעל העסק עד כה.
אם הבנק, מסכים להגדיל את מסגרת האשראי שלכם, יש לדעת באילו תנאים הוא מסכים לבצע זאת, במיוחד את הריבית שיש לשלם על מסגרת האשראי החדשה. ניתן להגדיל את המסגרת באופן זמני ולאחר מכן, לחזור לגובה המסגרת הקודמת שהייתה לבעל העסק בבנק קודם לכן.
הגדלת מסגרת האשראי בבנק- כלי פיננסי בסיסי של כל עסק
כל בעל עסק, יודע כי הגדלת מסגרת אשראי, הינו כלי פיננסי בסיסי. כאשר פעילות העסק מתרחבת ובית העסק, זקוק לסכומים גדולים יותר, על מנת לנהל את פעילותו השוטפת. במידה ובעל העסק יבחין כי הריבית של הגדלת מסגרת האשראי, אינה משתלמת לו, הוא יכול בהחלט, לפנות למקורות מימון אחרים ולקבל הצעות טובות יותר. האופציות שניתן להיעזר בהן, הן: פנייה לחברת האשראי, הנחשבת לחברת מימון ואינה מכבידה על האובליגו בבנק. יש לציין, כי העלות תהיה גבוהה יותר ביחד למסגרת האשראי החדשה שניתנת בבנק.
יש לפנות למימון חוץ בנקאי, רק במקרה שאין ברירה, למשל כאשר הבנק מסרב והוא בהחלט עשוי לסרב, ממש כפי שהוא מסרב ללקוחותיו שאינם בעלי עסקים.. על פי תקנה אחרונה של הבנקים, אשר נכנסה בשנת 2006 לתוקף, אשר מנחה את הבנקים להקפיד על התאמת מסגרת האשראי על פי יכולותיו של הלקוח וכך הלקוח יוכל להימנע מנטילת מסגרת אשראי גדולה יותר.
אל תהיו תלויים רק בבנק שבו מתנהל חשבונכם
הרבה בעלי עסקים, מנהלים חשבון נוסף, כך שיוכלו לקבל תמיד הגדלת מסגרת אשראי, אם לו בבנק הראשון אז בנק השני שבו מתנהל חשבונם הנוסף. הבנקים מעוניינים שתהיו קרוב אליהם, כך שתחזרו לבקש אשראי, חשוב כי לא תהיו תלויים רק בבנק שלכם, כי אם תיפנו לבנקים אחרים וספקי אשראי אחרים, מה שיאפשר לכם תמיד לגייס אשראי נוסף בעתיד.
עסק צומח, תמיד יהיה זקוק להליכים כגון הגדלת מסגרת אשראי, כך שאם תצטרכו אשראי נוסף במשך הזמן, תמיד תוכלו למצוא דלתו פתוחות, כך שלא תילחצו במידה ולא תוכלו לקבל אשראי מהבנק בו מתנהל חשבונכם. בעלי עסקים רבים מכירים את האופציות השונות העומדות בפניהם ויוכלו לפנות למקורות המימון המתאימים.
דירוג:  

הוסיפו ל Facebook Share on Twitter

הוספת תגובה / יצירת קשר עם דודו צבאני

שם מלא: *

אימייל: *
(האימייל לא יפורסם בשום מקום באתר)
כותרת: *
תוכן:
10 + 5 =