סוניגו- מתמחים במתן פתרונות משלוח אווירי

מחפשים אחר פתרונות שילוח אווירי המותאמים לכל סוגי החבילות והסחורות? רוצים להבטיח לעצמכם הליכי משלוח אווירי על הצד המהיר והיעיל ביותר? אנחנו בחברת סוניגו כאן בשבילכם!

כחברת שילוח בינלאומית העוסקת ומתמחה במתן פתרונות שילוח באוויר, בים וביבשה, אנחנו בחברת סוניגו מאפשרים גם לכם ליהנות מהיצע מרשים ואיכותי של פתרונות משלוח אווירי המותאמים לכל סוגי החבילות והסחורות בכל היקף ובכל גודל נדרש. פתרונות המשלוח האווירי המוצעים על ידינו מהווים חלק מהותי בפעילותנו רבת השנים בענף השילוח, והם מותאמים באופן אישי לכל לקוח.
פתרונות המשלוח האווירי המוצעים על ידינו נועדו בין היתר לצרכי הובלה אווירית של חבילות אישיות, ציוד אישי, ציוד אלקטרוני, חפצי אמנות, פריטים יקרי ערך, תכולת בתים במסגרת הליכי רילוקיישן וסחורות שונות במסגרת הליכי ייבוא ו/או ייצוא.
כמו כן, אנו מספקים פתרונות הובלה מנמל תעופה ליעדו הסופי של המשלוח האווירי ופתרונות המכלה ואריזה לקראת הליכי המשלוח האווירי.
סוניגו- ייעוץ מקצועי מקדים לקראת הליכי משלוח אווירי
על מנת לאפשר לכל אחד ואחת מלקוחותינו ליהנות ממגוון היתרונות המלווים את פעילותינו רבת השנים בענף השילוח, אנחנו בחברת סוניגו, מאפשרים גם לכם ליהנות משירותי ייעוץ מקצועי מקדים לקראת הליכי המשלוח האווירי אותו אתם מתכננים.
ייעוץ מקצועי זה נועד בין היתר לצרכי תכנון מיטבי של מסלול המשלוח האווירי, ייעוץ מקדים בכל הנוגע לצרכי ההמכלה, האריזה וההובלה מנמל התעופה ליעד הסופי, שירותי עמילות מכס והיכרות מקדימה עם החוקים וההגבלות החלים על העברת סחורות וחבילות ממדינה למדינה.
ביטוח בהתאמה אישית לכל סוגי החבילות והסחורות המועברות בשיטת משלוח אווירי
אצלנו ב-סוניגו, חברת שילוח המתמחה במתן פתרונות משלוח אווירי בהתאמה אישית, תוכלו ליהנות גם משירותי ביטוח כוללים ומורחבים המותאמים באופן אישי לכל סוגי החבילות והסחורות אותן אתם בוחרים לשלח באמצעות משלוח אווירי.
הסדרי הביטוח המוצעים על ידינו נועדו למטרות כיסוי ומענה ביטוחי לכל תרחיש אפשרי בעת המשלוח האווירי. בנוסף, אנו מספקים לכם פתרונות אריזה ייעודים לכל סוגי החבילות והסחורות המיועדות למשלוח אווירי. פתרונות האריזה שלנו כוללים גם ייצור ארגזים בהתאמה אישית המיועדים לצרכי משלוח אווירי של חפצי יודאיקה, פריטים יקרי ערך, עבודות אמנות, חפצים שבירים וכדומה.
רוצים לדעת יותר על פתרונות המשלוח האווירי שלנו? לרשותכם, שלושה מוקדי שירות בישראל (ירושלים, חיפה ואשדוד) ועשרות נציגים וסוכנים הפעולים מטעמנו במספר רב של מדינות מחוץ לישראל.


דירוג:  

הוסיפו ל Facebook Share on Twitter

הוספת תגובה / יצירת קשר עם יהודה שושן

שם מלא: *

אימייל: *
(האימייל לא יפורסם בשום מקום באתר)
כותרת: *
תוכן:
3 + 10 =