מה מקור ההערצה הגדולה לשי חי מהאח הגדול?

האם מגיע לו לזכות העונה?
מה מקור ההערצה הגדולה לשי חי מהאח הגדול?
שי חי - הכוכב של האח הגדול
איך קרה שאדם אחד זוכה להערצה כל כך גדולה ובו בזמן לשנאה גדולה? אולי התשובה נעוצה באנשים שמחפשים תיקון חברתי ושינוי לבין אנשים שמעדיפים את הדרך הנוכחית של החברה כולה.
חוש ההומור הקולח והחיוך הממזרי והחמוד כאחד הם רק כרטיס הכניסה הראשון שהביא להצלחה.
כל אלו שטוענים שההפקה קידמה ומקדמת אז צריך להפנים שהוא טרף גם להם את העונה וגם הם הבינו שמדובר בטיפוס מיוחד ואין מה לעשות, הוא מקדים גם את ההפקה במהלכיו.

נתחיל מכך ששי חי הפתיע אפילו את ההפקה בגודל ההערצה הסוחפת לאיש אחד, הערצה שנוצרה עוד ביום יומיים הראשונים של המשחק. שי חי כבר בימיו הראשונים התגלה כאחד שאומר הכל בפנים ועד מהרה התברר שדבריו גם נכונים ואמתיים. שי חי התגלה ביכולתו לזהות מציאות אמתית על כל אחד ואחת מבני הבית ועל מה שקורה מאחורי הקלעים בבית, בדיוק כפי שרואים הצופים מבחוץ. כושר הדיבור הרהוט בתוספת אינטליגנציה גבוהה, טונציה מהפנטת ויכולת הקשבה נדירה אשר הביאו אותו להגיד מילים קשות ובוטות על בני הבית ועדיין להישמע טוב כלפי הצופים בבית שהבינו מהר שדבריו אמת ולא שקר. שי חי השכיל לעשות שבנוסף שהציג מראה בפני דיירי הבית הוא הציב מראה בפני החברה כולה ומי שהבין את זה אוהד את שי חי. שי חי העמיד לדיון את נושא "החבר" הסכסכן, הרכלן, הלקקן, הצבוע, השקרן, החנפן, הקנאי, הרדוד... שזה בעצם התמונה של הפוליטיקאים וכל העסקנים והקומבינטורים שמדינתו שקועה בהם. כל אלו שמונעים משנאה וקנאה כלפי מישהו ולא אהבה למישהו, כל אלו שמונעים מדיבורי לקקנות, חנופה, שקרים וכן הוא הגדיל לעשות והגדיר הכל למושג אחד שנקרא אנשים צבועים גם כלפי עצמם וגם כלפי הסביבה. שי חי מתגלה כאיש אמת שנאמן לעקרונותיו לא משנה עצמו כמו זיקית ובעקרונותיו כל המסתכל לעומק ימצא אמת ומוסר. המעריצים מעריכים את העובדה שהוא אינו נתפס במגזרים וטוען שעצם הגדרה ושימוש במגדר בשפה כמו נשים וגברים, אשכנזים ומזרחיים, אתיופים ורוסים זאת הגזענות בעצמה, שי חי אומר כולנו בני אדם ומעצם כך אין הגדרת מגדרים אלא כל אחד קודם צריך לגלות תכונות של בן אדם ולא להיות צבוע לא כלפי עצמו ולא כלפי הסביבה. יכולת ההקשבה הנדירה של שי חי מביאה אותו לשנות גם בעצמו ולא לדרוש זאת רק מהסביבה. יכולת ההקשבה שלו ויכולתו לדבר שיחה בלי להגיב לכל מה שנשמע מביאים אותו לבסוף לדבר חד וברור וקולח ואכן דבריו משנים מציאות וההוכחות לכך רבות. שי חי לוקח את העונה הזאת על גבו והפך את עצמו בזכות למתמודד הריאליטי הטוב ביותר שנראה על המסך ובזכותו גם את העונה הזאת לעונה הגדולה מכולן.
מתנגדי שי חי יטענו שהוא מבצע רצח אופי ומשפיל בדבריו על כך שואלים האוהדים האם אמת זה השפלה? האם תיקון זה רצח אופי? עוד יטענו עצלן וסוציומט על כך עונים האוהדים האם נכון להיות בחברת אנשים צבועים ואם לא נכון, אז למה לתרום עדיף להמשיך עם האמת שהיא הכוח הגדול
ביקום. יגידו שהוא שחקן אז אם מצליח לשחק כל כך הרבה זמן במילה שאפו עדיין מגיע לו לזכות.

דירוג:  

הוסיפו ל Facebook Share on Twitter

הוספת תגובה / יצירת קשר עם אבי אשתמקר

שם מלא: *

אימייל: *
(האימייל לא יפורסם בשום מקום באתר)
כותרת: *
תוכן:
6 + 10 =