יין ישראלי לתפארת - כרמי רני משיקים את ליין AGT אינטרנשיונל

סדרת יינות לבנים נדירה מהיקב הכי מבוקש בישראל
יין ישראלי לתפארת - כרמי רני משיקים את ליין AGT אינטרנשיונל
לכבוד מיליאר מיליארד שותים - כרמי רני עם סדרת AGT אינטרנשיונל
אינטרנשיונל - המילה שיכולה למצות לכל בעל עסק את השאיפות והחלום 'לעשות את זה בחול' ולהפוך מיקב בוטיק, במקרה שלנו - יקביי רני, לאימפריית יין החולשת על כרמי ישראל, כמו תנובה של הענבים. מה חדש בליין AGT אינטרנשיונל של כרם הבוטיק הייחודי 'רני'?


קצת על כרמי רני בישראל ובמבט בינלאומי:

כרמי 'רני' כמו באגדות, נראים מבחוץ כמו אסם בוקרים שקפא בזמן ובמטרות. אולם עם הכניסה לייקב המפואר טכנולוגית, ניתן לחודש את הקידמה פועלת לטובת המטרה הגדולה - הפקת יינות משובחים, לבנים וגם מספר יינות אדומים חצי יבשים, שהופכים את סדרות היין החדשות של ישראל לנחשקות ומדוברות ברחבי העולם, כולל העולם הערבי-נוצרי.


על סדרת AGT אינטרנשיונל ואנקדוטה על ענבי טלי:

'כמו יין' אומרים לנו על ענבים עמוסי מיץ כשרוצים שנקנה אותם על המשקל, אבל לא ענבי טלי, לא מושב לכיש ולא סוגים רבים של יצרני וכרמי ענבים בארץ ובעולם מוכנים להודות - אין קשר בין הענבים שבחנות הירקות/פירות לענבים שאנחנו מקבלים סחוטים בבקבוקי המיץ. הם שונים בתכלית, מגודלים ומטופלים אחרת, כך שטעם שונה וסגולותיהם מתפוגגות. הייחוד של סדרת AGT אינטרנשיונל - המילה האחרונה בעולם כרמי טכנולוגיה ענפים שקמו בשנים האחרונות בישראל כמו גם ברחבי אסיה הקשה לגידול ענבים פי כמה - היא הורסטיליות והמענה לשני צרכים עיקרים, הפקת יין משובח ותאימות לשווקים הבינלאומיים.

דירוג:  

הוסיפו ל Facebook Share on Twitter

הוספת תגובה / יצירת קשר עם אינדקס מאמרים

שם מלא: *

אימייל: *
(האימייל לא יפורסם בשום מקום באתר)
כותרת: *
תוכן:
6 + 13 =