אין לוג'יק בגל פיטורים

ממשנתו של הרב היי-טק
אין לוג'יק בגל פיטורים
הרב היי-טק וזעקת ההגיון (לוג'יק) על גלי הפיטורים
גלי פיטורים זו המחלה הידועה והמוכרת של עולם ההיי-טק. חברת ענק שמאבדת לקוח, זורקת מאות (ולפעמים אלפי) עובדים חזרה לביתם או למעגל מחפשי העבודה בהינף החלטת ישיבת דירקטוריון. הרב היי-טק, רבם הצמוד של אנשי היי-טק רבים שאינו כמו איפרגן, אושיה ואחרים, מצלם ונחשף, מזכה אותנו במספר אימרות בסלנג מקומי ומבטא אמריקאי שמסגיר אותו. בסוף המאמר, פתרון החידה, מדוע ולמי אמר הרב 'פיטורים?! אין בזה שום לוגי'ק!!"


מי הוא הרב היי-טק

מי האיש החפץ חיים? אוהב ימים? זה הרב הייטק. רבם של עובדי ומנהלי היי טק רבים שמסרב בתוקף לזכות לפירסום לו הוא ראוי. השמועות מדברות על וויז ועוד אקזיטים מרשימים רבים (וגם אליפות כלשהיא בענף כלשהוא שמערב 10 שחקנים וכדור...) שקרו בזכות סגולות שהרב הביא למבורכיו. הר אינו מקבל בביתו והוא בתקשורת מתקדמת בלבד עם מאמיניו - סמס, וואטסאפ, אימיילים ואפילו דרשות שמשודרות חי בסקייפ ופתרונות דומים לרחבי העולם, בעיקר במשרדי הייטק, אשר סוגרים חלונות ודלתות בשעה מסוימת ומכנסים את כולם לחדר הישיבות החכם כדי להאזין לדבר הרב.

מדוע אמר הרב שאין בגלי פיטורים הגיון (לוג'יק)?

גם בימים הקשים ביותר של התפוצצות בועת ההי-טק הראשונה ושנים אחריה בגלי פיטורים שעברו על אמדוקס, נייס, נס ואחרות, תפס באירוע ציבורי אחד ומיוחד הרב את המיקרופון וזעק לשמיים: 'טאטא!!! אין לוג'יק בגל פיטורים". אומרים שדקה לאחר מכן, הובטלו 1000 מכתבים שעמדו לצאת לבתים של עובדים באמצעות שליחים רכובים על קטנועים. לכל שליח היו משלוח מנות ומכתב. בסופו של יום, חולקו כל משלוחי המנות לעניים ולמקבצי נדבות, כל אחד באיזור של מפוטר מיועד. קללת הפיטורים הפכה לברכה לאביונים בזכות הרב.ט.ל.ח
דירוג:  

הוסיפו ל Facebook Share on Twitter

הוספת תגובה / יצירת קשר עם אינדקס מאמרים

שם מלא: *

אימייל: *
(האימייל לא יפורסם בשום מקום באתר)
כותרת: *
תוכן:
6 + 6 =