חדשנות דיגיטלית בעולם מקומות הבילוי

איך משפיעה הטכנולוגיה העכשווית והעתידית כמו מיחשוב לביש על הבליינים בישראל ובעולם
חדשנות דיגיטלית בעולם מקומות הבילוי
יוצאים לבלות ומקבלים כסף חזרה ותודה לטכנולוגיה
זה לא סוד שאם רוצים להכיר אנשים למטרות סטוץ ועד חתונה, הרשתות החברתיות, הכלים של הטלפון הנייד והטכנולוגיות המתקדמות עושות הכל כדי להקל עלינו את המלאכה. בעזרת הטכנולוגיה, נשברים מחסומי בושה, נפתחים מקומות בילוי לקהלים חדשים והמידע זורם גיאוגרפית וגרפית במהירות ה....חבילת גלישה שרכשתם.

מה חדש בעולם מקומות הבילוי בעולם?

- מועדונים בהם יש חובה לעשות צ'ק אין בעזרת רשתות חברתיות מסוימות כחלק ממעגלי אבטחה, סינון ושמירה על קהל נישתי מוגדר.
- שילוב של ברקודים בתהליכי הזמנה.
- הסתמכות על מחשוב לביש כחלק ממעגלי השירות ההיקפים של מקומות הבילוי.
 

הבליינים בישראל, כבר ממוחשבים?

לא. בישראל אנחנו מתחילים לראות זליגה של 'גוגל גלאס' ומחשוב לביש (בעיקר שעונים חכמים לא חכמים במיוחד) ממשרדי חברות ההיטק הגדולות אל הרחוב לאט לאט. הבילוי עדיין נחשב תחום שבו הטכנולוגיה היא רק כלי תומך החלטה וככזה, חשוב לבחון את ההתפתחות המיוחדת שחלה בחצי השנה האחרונה. 
 

מועדון לקוחות דיגיטלי  - Winwin לכולם!

כאשר מועדון הלקוחות הוא דיגיטלי, אפשרויות הפירסום, החיתוך הצ'יפור והסקת המסקנות, כולם משתפרים. קל היום להבין מי רוצה מה ומה הוא יעדיף בפעם הבאה.
 
כל כף יד היום היא extension של הרשת והרשת צמאה לצילומים, לדיווחים גרפיים והמלצות/ביקורות.
 

עם הפנים לעתיד, או לסמראטפון

אפקליציות פייסבוק ייעודיות הן דוגמא למימוש המקיף של היכולות הדיגיטליות העדכניות שהטכנולוגיה מעמידה לרשות הבליינים. הרשת מעניקה כבסיס, אינדקס עסקי בילוי לילי, אשר מאפשרים לבליינים לטעום מחווית הבילוי בהם, באמצעות תמריץ מושך - החזר כספי.
 
עתיד הבליינות בארץ ובעולם הפך לדינאמי כמעט כמו הטרנדים העולים והחולפים של ובתוך הרשתות החברתיות. מה שבטוח, אירוע אמיתי, הוא כבר מזמן הרבה יותר מסתם Event בפייסבוק.


טרנד חשבוניות מקוונות

אחד הגלים הטכנולוגים שסוחפים אתרי בילוי כמו גם את כל העסקים SMB ויותר בארץ ובעולם, הוא הגל של מערכות הפקצת מסמכים חשבואניים בצורה מקוונת, באמצעות תוכנות, אפליקציות סלולר ואתרים מקוונים. המערכות דומות בתפעולן וייעודן ואולם נראה כי icount.co.il וריחווית, מהוותיקות והעשירות בפיצ'רים בתחום, מובילות. הבחירה בין היתר נעשית על פי חוות דעת ונכונות לסייע בתמיכת לקוחות כפי שניתן לראות לדוגמא בעמוד הפייסבוק הרשמי של ריווחית.

דירוג:  

הוסיפו ל Facebook Share on Twitter

הוספת תגובה / יצירת קשר עם אינדקס מאמרים

שם מלא: *

אימייל: *
(האימייל לא יפורסם בשום מקום באתר)
כותרת: *
תוכן:
8 + 12 =