חדרי ישיבות חכמים - לבחור חכם חדר ישיבות מתקדם ומותאם

הכל על התייעלות עסקית בסביבת חדר ישיבות חכם ומערכות תומכות
חדרי ישיבות חכמים - לבחור חכם חדר ישיבות מתקדם ומותאם
חדר ישיבות לחכמים בלבד
בימים הראשונים של העסקים המשרדיים בישראל, הייתה גאווה גדולה להיות בעליו של חדר ישיבות שמכבד את יושביו ואת אורחי העסק. זה היה חדר ישיבות חכם... נוח לישיבה ממושכת (על כסאות עץ חורקים), עם שולחן יציב (שניים-שלושה ניירות מדפסת מקופלים מתחת לרגליו לשם האיזון) ו...זהו. חדר הישיבות החכם של ימנו התפתח מחדר גדול ותו לא, לחדר המכיל תמיכה ומערכות טכנולוגיות מתקדמות וחכמות, המאפשרות ייעול ביצועים.

מסוף שנות התשעים, נכנס לפעולה והתגבר, המושג 'חדר ישיבות חכם'. החדר החכם של שנות האלפיים כלל חיבורים נוכחים - ולימים אלחוטיים - למערכות התשתית של המשרד - חשמל, טלפוניה, רשת ומסכי תצוגה/מקרנים. כאשר סטארט-אפ או חברה מבינים את הצורך ואת היכולת של חדר ישיבות חכם לתרום לעסק שלהם, הם מתחילים להשקיע בו במספר אפיקים:
 

חדר ישיבות חכם כי הוא מעוצב נכון!

העיצוב והשילוב בין הריהוט והצבעים, עם או בלי תורת הפנג-שוואי, תורמים ליכולת של החדר לתרום חזרה לצוותים העובדים בו ולפגישות עם מבקרים.
 

חדר ישיבות חכם כי הוא נשלט בקלות!

בחדר הישיבות החכם לא קוראים כל פעם למנהל הרשת (או לעוזרו ההמום) כדי לחבר אורחים או להקרין את המסך הנכון למקום הנכון בפוקוס והבהירות הנכונים.
 

חדר ישיבות חכם כי הוא עושה דברים!

אם חדר הישיבות החכם מאפשר שיתוף קל, מכיל מתאמים ומחברים לחומרות שונות, מאפשר שיחה נעימה ומנותקת מהסביבה ועדיין שומר על פשטות - הוא תורם.
 

חדר ישיבות חכם כי הוא מנוהל נכון!

מחלה קשה במשרדים קטנים וגדולים הוא לוח זמנים לא מתואם בין עובדי החברה, המזכירה הראשית וחברי הדירקטוריון ("אז מה אם דינה עוזבת אחרי 40 שנה, יש ישיבת דירקטוריון!"). בחדרי ישיבות חכמים לוח הזמנים מתנהל דיגיטלית אל מול תוכנת תורים שמקשה על שבירת החוקים.
 

ומילה על גוגל...החכמים שמאחורי חדרי הישיבות הלא חכמים

כנסו למשרדים של גוגל (ז"א התחננו בפני מישהו שמכיר מישהי שעבדה פעם עם מישהו שמכיר מישהי שהיא אחות של מישהו שעובד עם מישהי בגוגל - להזמין אתכם לביקור. זיכרו, שלוש מישהו) וראו זה פלא. חדרי ישיבות פעורים לכל עין, סמוכים להתקהלות חברתית, חסרי יכולות פרט ליכולות הדיפולטיות של סביבת העבודה - ותשננו טוב טוב את המשפט: חדר ישיבות חכם זה טוב, אבל קודם צריך לעבוד.

דירוג:  

הוסיפו ל Facebook Share on Twitter

הוספת תגובה / יצירת קשר עם אינדקס מאמרים

שם מלא: *

אימייל: *
(האימייל לא יפורסם בשום מקום באתר)
כותרת: *
תוכן:
3 + 7 =