מתכון לפיצה ביתית מוצלחת

מתתכון טעים במיוחד
מתכון לפיצה ביתית מוצלחת
קמח מיוחד לבצק פיצה - סוגת
במאמר זה נספק לכם מתכון לפיצה ביתית מוצלחת: המינון של החומרים כגון הבצק, הגבינה והרוטב יהיה לפי טעמכם האישי, ובמאמר נציחע מספר אסטרטיות בחירה לפי הטעם. ראשית, נדון בבחירת מינוני הרכיבים


מתכון לפיצה ביתית מוצלחת

במאמר זה נספק לכם מתכון לפיצה ביתית מוצלחת: המינון של החומרים כגון הבצק, הגבינה והרוטב יהיה לפי טעמכם האישי, ובמאמר נציחע מספר אסטרטיות בחירה לפי הטעם. ראשית, נדון בבחירת מינוני הרכיבים, ולאחר מכן באופן ההכנה, שיהיה משותף לכולם.

בחירת המרכיבים

יש לגשת לסופר או לצרכניה ולמצוא בצקים עגולים לפיצה. מיד תוכלו לראות שישנם בצקים בכל מיני עוביים. כמי שביקר באיטליה ארץ המגף וטעם פיצה ברוח המקור, אוכל לומר שהפיצות ממש בכל חלקי המדינה עשויות מבצק דק יותר מדופן של פיתה מזרח-תיכונית ממוצעת. בסופר תוכלו למצוא גם בצקים כאלו וגם בצקים עבים כפי שנהוג למצוא בפיצריות של רשתות המזון. יש לבחור את הבצק שמצא חן בעיניכם. לאחר בחירת הבצק, ניתן להתחקות אחר רטבי עגבניות. בצרכניות ישנם רטבים מיוחדים לפיצה, למרות ששימוש ברסק עגבניות סטנדרטי מקובל אף הוא. גבינה לפיצה: ובכן, ניתן לקנות גבינה מגוררת, שהיא כבר מופרדת לרצועות דקות, או להשתמש בפרוסות גבינה. לטבעוניים מביניכם, ניתן למצוא בצרכניות חיקויי גבינה מאומצת חרוב או טופו. החיקויים מחכים גם במראה החיצוני וגם בטעם את כל סוגי הגבינות מצ'דר ועד אמנטל.


סיכום המרכיבים:

הבצק: סגנון איטלקי דק או סגנון פופולרי עבה.
 
רוטב העגבניות: ייעודי לפיצה או רסק עגבניות סטנדרטי.

הגבינה: שלמה, מגוררת או חיקויי גבינה טבעוניים מאומצת חרוב או טופו.
 
אופן ההכנה

מוציאים מחבילת הבצקים שרכשתם בצק אחד וממתינים מספר דקות עד שיופשר. כאשר הוא רך, וניתן לעבוד עליו יש למלא את שכבתו העליונה ברוטב עגבניות אשר רכשתם, ולהוסיף מעליו את הגבינה. ניתן להוסיף תוספות כרעות עיניכם מעל לגבינה. להעשרת הטעם, מומלץ להוסיף עגבניות חיות לרוטב העגבניות. יש לשים את הפיצה בתוך תבנית גדולה, רצוי שהיא תהיה תבנית ללא דפנות, וכמובן &ndash גדולה יותר מהבצק שלכם. את התבנית עם הפיצה יש להכניס לתנור חימום 220-250 מעלות צלזיוס. יש להמתין 30 דקות. מומלץ לבדוק את הפיצה כבר לאחר 20 דקות, שכן לכל תנור קצב חימום שונה. סימני ההיכר של פיצה מוכנה שיש להוציא מיד:

1.       הגבינה כבר לא מנופחת, אלא מבעבעת ודבוקה לבצק תוך הסתרת רוטב העגבניות.

2.       הבצק מקבל צבע בעל גוון בין חום לזהב.

3.       הבצק רך ברמת חיתוך ידני או עם סכין: יש לבדוק זאת עם סכין תוך כדי האפייה. אם הוא נחתך כמו מסטיק, לאחר ניסורים רבים עם הסכין, יש להמשיך לאפות.
 

למתכונים מוצלחי במיוחד בקרו באתר סוגת
דירוג:  

הוסיפו ל Facebook Share on Twitter

הוספת תגובה / יצירת קשר עם רונית אסיג

שם מלא: *

אימייל: *
(האימייל לא יפורסם בשום מקום באתר)
כותרת: *
תוכן:
7 + 9 =