כלות חכמות או כלות מתוחמנות?

כל האמת על תעשיית הסיילים העונתיים של שמלות כלה ושירותי חתונה נילווים
כלות חכמות או כלות מתוחמנות?
סקסית, תהיי כלה חכמה
קניה קבוצתית היא ההמצאה הכי מתוחכמת של מחאת האוהלים, היא הפכה לקוחות 'קטנים' למחליטים גדולים, תאגידי מזון פרטיים, אגודות עזרה הדדית ועוד. גם הקנייה 'ביחד' הפכה לטרנד - ימי מכירות מרוכזים של מכוניות, דירות, שטחים להשקעה ובשנים האחרונות גם שמלות כלה ועל הציוד/השירותים הנלווים לחתונה. מה מסתתר מאחורי הסיילים הגדולים? האם כולם עובדים על כולם? לא.

 
סייל שמלות כלה
כאשר מותג/מעצב או מעצבת פרטיים, מכריזים על סייל שמתקים לרוב במתחם המכירות/תצוגה/סטודיו שלהם, הכל טוב ויפה. מדובר על שמלות ש'חוו' בדרך כלל ערב אחד פרוע ומאז הן בצד, כאבן שאין לה הופכין. השמלה עוצבה במיוחד עבור כלה מיוחדת שהשכירה ושכחה ממנה. הכלות לעתיד מקבלות הזדמנות זהב לרכוש את השמלה במחיר שהופך גם את הזולים שבאתרי הייבוא המחתרתי מסין למיותרים.
 
אזה איפה הבעיה בסיילים הגדולים וימי מכירות מרוכזים?
בשביל לזהות תיחמון צריך להריח טוב את הסביבה. אם הוזמנת ליום מכירות 'מיוחד!!!!!' ובו מספר מותגים, מספר מעצבים ומספר רב של שירותים עוטפים - האף לא טועה, זה מסריח. איך זה עובד? פשוט. 'מיטב' נותני השירות והמוצרים מביאים את 'מיטב' הסחורה שלהם (מי אמר 'לא נמכר לא שווה?') ומלחיצים אתכם עם מוזיקה טובה, קצת אלכוהול והרבה אורות ומכורות מקצועיות. אחרי שעתיים של סיבוב בהאנגר שכזה, את מוצאת את עצמך עם שימלה זולה ו.... לא מה שרצית.
 
איך לזהות סייל טוב?
כשיש סיבה לסייל (סגירת חנות / הצגת קולקציה חדשה וכד') יש סיבה להנחות אמיתיות על מוצרים ושירותים אמיתיים. בשוק שמלות הכלה לדוגמא, מתקיימים סיילים רבים אחרי העונה הבוערת של החתונות, כדי 'להיפטר' מהמלאי.


אין בדברים חלילה לפגוע במותג/יום מכירות זה או אחר אבל כלות חכמות קונות בחכמה.

קרדיט תמונה: http://www.advantagebridal.com
דירוג:  (5)

הוסיפו ל Facebook Share on Twitter

הוספת תגובה / יצירת קשר עם אינדקס מאמרים

שם מלא: *

אימייל: *
(האימייל לא יפורסם בשום מקום באתר)
כותרת: *
תוכן:
7 + 9 =