הכירות עם יצירת סרטי אנימציה

קודם בדיקת מציאות קצרה
רוב האנשים חושבים שיצירת סרט אנימציה זה קל אבל ההפך הוא הנכון, במציאות תהליך עשיית אנימציה רחוק מלהיות קל. כדי להיות יוצרי אנימציה עלינו להיות אנשים עם יכולת ריכוז גבוהה מאוד, רוגע, מחויבות ונחישות, כל זה ביחד עם היכולת להשיג מה שרציתם. עשיית סרטי אנימציה גם דורשת יכולות אומנותיות. מספיק אמרנו, אם אתם יכולים להתחייב לכל הדברים הנ"ל שגוללים ציור אפילו על ידי עיפרון, סבלנות גדולה. אין סיבה שבעולם שלא תוכלו להיות יוצרי סרטי אנימציה גדולים, אבל זה לא יהיה קל. מאותו הצד מי אמר שללמוד מקצוע כזה לא יהיה כיף ומספק, סופו של כל לימוד אנימציה הוא כיף טהור.

קורס האנימציה שלנו
ברוכים הבאים לקורס האנימציה שלנו, אנו נלמד אתכם את כל מה שאתם צריכים לדעת על אנימציה בעולם המודרני. אתם תגלו את עולם יצירת סרטי האנימציה המקצועי, תלמדו איך להכין אנימציה בתנועה, תגלו איך לעשות סרט אנימציה משלכם, גם אם אין לכם מורה צמוד אתם יכולים ללמוד איתנו.
מספיק אמרנו, במאמרים הבאים אתם הולכים ללמוד דברים שיתנו לכם תשובות כמעט לכל שאלה שהעלתם במוחכם, אם אתם רוצים פידבק לעבודות שלכם תרגישו חופשי לשלוח אתם עבודותיכם אלינו.
שני מימדים או לא שני מימדים זו השאלה
קודם כל לפני המידע הטכני עצמו אנו צריכים לדעת אנימציה של שני מימדים שהיא הפשוטה ביותר, גם לצייר אנימציה דו ממדית היא משימה פשוטה, אל בהלה למרות שאנימציה דו ממדית נראית אתגר לא חיוני, רו ב האנשים שמחפשים אני מטורים מחפשים קודם כל ציורי אנימציה דו ממדית של המתמודד, אנו מציעים ללמוד קודם כל אנימציה דו ממדית כגרעין לאנימציה תלת ממדית ומתקדמת.

קישור: אנימציה

se organics
דירוג:  

הוסיפו ל Facebook Share on Twitter

הוספת תגובה / יצירת קשר עם אוריה בן מנחם

שם מלא: *

אימייל: *
(האימייל לא יפורסם בשום מקום באתר)
כותרת: *
תוכן:
9 + 5 =