גיסין סיטי - מרכז פתח תקווה מתעורר לחיים עם הרחוב הכי טרנדי במרכז הארץ

רחוב גיסין בפתח תקווה, הפך בשנים האחרונות למרכז הבילוי והעסקים של המרכז, איך זה קרה ולמה
גיסין סיטי - מרכז פתח תקווה מתעורר לחיים עם הרחוב הכי טרנדי במרכז הארץ
מתחם גיסין סיטי - הלב של המושבה, תמונות: גוגל Images
פתח תקווה, כמו חדרה ויבנה בקרוב, הפכה לעיר הצעירים. הבחירות לרשות המקומית הוכיחו את זה מספרית, אבל לא צריך לחכות לבחירות בשביל להיווכח כי השכונות החדשות עמוסות צעירים וצאצאים בני המעמד הממוצע ומעלה, בעלי רצון לבלות, כוח קנייה ויוזמות עסקיות.

פלאפל גוזל וציונה המתחדש, הפיצוציה שהפכה למכולת, בתי הקפה והתנועה בבקרים מלמדים על דבר אחד - רחוב גיסין במתחם הכי טרנדי במרכז הארץ 'גיסין סיטי', הפך למוקד עליה לרגל מכל הארץ. צעירים וצעירות שרואים את חייהם כרוכים בטבורה של אם המושבות.

מה אפשר למצוא בגיסין סיטי?

הכל - מסעדות, בתי קפה, תחנות דלק, מכוני רישוי, מכוני ליווי, אימהות חד הוריות בצידי הדרך בדרך לגן, שיעורי קבלה, דוסים, דתיים, חובשי כיפות, חרדים, מתחרדים, חוזרים בתשובה.
 

יש אפשרות להזמין מגיסין אונליין?

בטח! עשרות חנויות מקוונות פתחו את שעריהן לטובין שמגיעים מחבל הארץ היפה ביותר בתקופה זו של השנה ובכלל. גינות החמד של גיסין מזמינות לקוחות רבים אל החנויות המגוונות (חיתולים למבוגרים, חיתולים למבוגרים ו...חיתולים למבוגרים) ואולם גם באמצעים אלקטרונים מתקדמים, ניתן לבצע רכישות מבלי לזוז מהבית. המיטב של הסחורה המקומית נמצא בהישג ידכם מכל מקום בעולם.
 

מחירי דירות בגיסין

זו אינה המלצה מסחרית אולם נראה כי אחוזי הצמיחה ברחוב גיסין כולים פי כמה על הצמיחה הממוצעת בעיר פתח תקווה ובמרכז הארץ כולו. הדיור הרווי בסביבות גיסין סיטי מבטיח הנאה חברתית ממש כמו בקיבוץ. צאו וראו!

דירוג:  

הוסיפו ל Facebook Share on Twitter

הוספת תגובה / יצירת קשר עם אינדקס מאמרים

שם מלא: *

אימייל: *
(האימייל לא יפורסם בשום מקום באתר)
כותרת: *
תוכן:
8 + 8 =