כרישי נדל"ן במתחם הגוש הגדול

דירות להשכרה / מכירה בגוש הגדול - דירות פאר ודירות קטנות
כרישי נדל"ן במתחם הגוש הגדול
איזור הגוש הגדול - בין תל אביב להרצליה, כהמשך לרחוב אבן גבירול
הגוש הגדול, המשכו העתידי של רחוב אבן גבירול בתל אביב, הוא התממשות חזונם של החדים בים כרישי הנדל"ן החזקים בארץ (ובמזרח אירופה...). הביקוש הגדל והולך לדירות במרכז הארץ, תל אביב בפרט ואיזור הצפון במיוחד (למה? א. אין את הרעש של המרכז. ב. פחות אוחצ'ות וסצנה. ג. פחות עסקים/שליחים/פקחים/מבקרים בלתי מתחשבים), מבטיח לנו עליות מחירי דירות למכירה והשכרה בעשור הקרוב ואולם נדמה כי האישור על הקמת הגוש הגדול, הופך את המשחק למעניין אף יותר.

במאי 2013 הגיע תהליך האישורים המייגע להקמת 'הגוש הגדול' לקצהו. היזמים, נאותו להשלים עם הדרישה להעביר את שדה דב ובכך להשקיע 20 מיליונים נוספים בפרויקט. הפרויקט שכולל מעל 1000 יחידות דיור, יספק מענה למגוון אוכלוסיות.
 

דירות הפאר של הגוש הגדול למכירה

כל הדירות המפוארות דומות זה לזו היה אולי כותב טולסטוי אילו חי בתקופתנו, באזורנו ולא היה נאנס על ידי אריתראי/מסתנן או סגור במקלט עקב מטחי 'לא ברור מה ומאיפה' מדור 3.
דירת פאר בשכונות עמוסות אוכלוסיה כפי שמתוכנן בסופו של דבר לקרות במתחם הכי 'איני' בשנים האחרונים (עוד בטרם הוקם!) מצוידות בזכוכיות אוטמות, מערכת מחשב מרכזית ('בית חכם') מפלסים, בידוד נופי, גינה במרפסת ועוד.
 
דירה 'יקרה' באזור הגוש הגדול תגיע עד כ 10 מיליון שח ותחתיה ימכרו מספר לא קטן של דירות בעלויות של 3-8 מיליון שח הדירה.
 

דירות קטנות/3חדרים בגוש הגדול להשכרה

לגבי הדירות הקטנות, היה אולי מוסיף אותו סופר רוסי אלמוני (הטולסטוי הזה...), שכל דירה קטנה, קטנה בדרכה שלה. או במילים אחרות -  נראה כי הקבלנים עושים בינהם תחרות על חשבון הקונים/שוכרים במתחם הגוש הגדול - מי ימכור דירה קטנה והזויה יותר, במחיר הגבוה ביותר.
 
דירה זולה במתחם הגוש הגדול תעלה לא פחות ממיליון ומאתיים אלף שח. ככל שיתקדם הפרויקט, המחיר יעלה. התחזית של 'כשיסימו לבנות פה המחיר יצנח' בדרך כלל מפספסת בכמה עשרות שנים, אז אל תחכו.
 
 

קרדיט תמונה:ויקיפדיה
דירוג:  

הוסיפו ל Facebook Share on Twitter

הוספת תגובה / יצירת קשר עם אינדקס מאמרים

שם מלא: *

אימייל: *
(האימייל לא יפורסם בשום מקום באתר)
כותרת: *
תוכן:
10 + 7 =