האם מפיץ ריח בעסק תורם לתהליכי שיווק ומכירות? התשובה היא כן

מפיצי ריחות לאווירת מכירות בעסק בהתאמה של ניחוח על פי השירות והמוצר
האם מפיץ ריח בעסק תורם לתהליכי שיווק ומכירות? התשובה היא כן
נוטא - מומחים ליצירת אווירה נעימה במשרדים,חנויות ומסעדות בעזרת הפצת ריח
איך מגדילים מכירות במסעדות/חנויות/משרדים/מרפאות? בעזרת מערכות הפצת ריח מקצועיות כמובן. קיראו עוד על השימוש במומחיות ריח לבחירה והתאמת ניחוחות לבית העסק שלכם - קידום מכירות עם ריח.

קידום מכירות וחיזוק מותגים הינם תהליכים של 'חריטת' מסרים שיווקים אצל הלקוחות הפוטנציאלים. כל מוצר ומותג משדר לנו את מה שהתכוונו לשדר לנו באמצעות החושים שלנו - הראייה, השמיעה, הטעם והריח.. לפעמים גם פועל חוש המישוש בחיזוק המותג. עם הגעתו של לקוח אליכם לאולמות תצוגה/משרדי עורכי הדין/קליניקה פרטית או מסעדה, המיתוג מתחיל מהרגע הראשון - עיצוב, צלילים וריחות בכניסה.
 
מחקרים מצביעים כי לקוחות שחשים בטוב במתחם הקניות שלכם, ישארו זמן רב יותר וכמו שעולה מנתוני ניתוח שהות באתרי אינטרנט - ככל שנשארים יותר, קונים יותר. איך גורמים ללקוח להרגיש טוב במרפאת שיניים רגע לפני עקירה קשה? איך תגרמו ללקוח/יריב משפטי שלכם, להיכנס למשרד עורכי הדין שלכם ולהרגיש נוח לספר הכל? איך הופכים כל אולם תצוגה למכונת שיווק 'עצמאית' שפועל ישירות על הנקודות במוח הלקוח שאומרות 'טוב לי' או לא? מפיצי ריח בעסק!
 
שיווק על ידי ריח ושימוש במפיצי ריח בעסקים, הפכו להיות הפתרונות הפופלארים  שתפסו תאוצה בשנים האחרונות. בהטמעת מערכות קידום מכירות בעזרת ריח והפצת ניחוחות, מובילים אותנו שני עקרונות בולטים:
 
1. הלקוח צריך להרגיש נעים בקירבת המוצר/שירות כך שמסעדות, קליניקות ואפילו דוכנים בתערוכות מקפידים להשתמש במערכות הפצת ריח מתקדמות, לאחר ייעוץ מקצועי עם חברות הפצת ריח בינלאומיות שיודעות לכוון ולבחור את הניחוחות המתאימים ביותר לעסק.
 
2. הלקוח לא צריך להרגיש שמציפים אותו בריח. לריח יש השפעה חיובית אם הוא מתאים במיקום, בהקשר ובמינון - אם תעברו את המינון ה'סביל', אתם עלולים ליצור דחייה (ובניגוד למצב שבו הריח משפיע לחיוב בצורה שקטה ואיטית, כאן זה יהיה מהיר וקולני).
 
דוגמא קיצונית לשיווק בעזרת ריח ניתן ללמוד מניסוי מכירתי שנעשה בקוריאה הדרומית. בקצה מסלולה של רכבת קלה, שכנו זה לצד זה ארבעה בתי קפה בעלי שם (כמו סטארבקס) ואחד מהם היה דאנקין דונטס - שאינו נתפס בעיני הציבור כבית קפה אלא כבית של דונטס - סופגניות.  במהלך תקופה לא ארוכה, שילבו נציגי קידום המכירות של דאנקין דונאטס, קמפיין הסברתי, ויזואלי וריחני (על בסיס גווני ריח פולי קפה). התוצאה המיידית הייתה הקשר שעשו החושקים בקפה בין המותג דאנקין דונאטס לבין האפשרות לרכוש אותו מיד עם הירידה בתחנה. הקמפיין גם דאג לעורר את הצורך וגם להבליט את המותג הספציפי כפתרון האידיאלי.
 
מפיצי ריח מקצועיים ניתן למצוא בעיקר ב: מרפאות רפואה אלטרנטיבית, אולמות תצוגה, אולמות כנסים, מסעדות, בתי הארחה מפוארים, משרדי עריכת דין, הייטק ועוד.
 
לייעוץ ללא התחייבות בבחירת מפיץ הריח המתאים ביותר לעסק שלכם ולבחירה נכונה ומקצועית של הניחוח המתאים ביותר על ידי מומחיות ריח, צרו עימנו קשר:
נוטא - ניחוח השיווק בע"מ, החברה המובילה בישראל למערכות הפצת ריח, בחירת ריחות לקידום מכירות והגדלת הריווחיות של חנויות/בתי עסק. צרו קשר >>


דירוג:  (5)

הוסיפו ל Facebook Share on Twitter

הוספת תגובה / יצירת קשר עם אינדקס מאמרים

שם מלא: *

אימייל: *
(האימייל לא יפורסם בשום מקום באתר)
כותרת: *
תוכן:
6 + 8 =