כיצד לבחור מוקד אבטחה אמין

מערכת אזעקה אינה מספיקה. צריך לחבר אותה אל מוקד אבטחה המאוייש 24 שעות, 7 ימים בשבוע כדי לתת לך מעגל אנושי של הגנה. אין כמו צוות סיור מיומן ומקצועי כדי להבריח כל גנב או פורץ.

הקיץ הוא גם עונת הפריצות לבתי עסק ולבתים. הקיץ היא העונה הטובה ביותר עבור פורצים, משום שהמונים יוצאים לחופשות ארוכות, אור היום נמשך יותר ויותר, ואין נסיבות מורכבות שמקשות על גניבות ופריצות כגון גשם וקור. יכול להיות שאתם אומרים: 'אליי זה לא יגיע' אך הניסיון מראה, שכל אדם יכול לחזור לביתו יום אחד או למקום העסק שלו ולמצוא אותו פרוץ, ונבזזו ממנו נכסים חשובים רבים. לא חבל על העלבון והנזק בממון? על מנת להיות רגועים, כדאי מאד לחבר את ביתכם או מקום העסק שלכם למוקד אבטחה אמין. באופן הזה תדעו שיש עליכם הגנה, ותוכלו לישון רגועים ולנסוע לחופשות בלי טרדות מיותרות.

חיבור למוקד אבטחה - מה זה?
מוקד אבטחה ידוע גם בשם מוקד בקרה אלקטרוני.מוקדים מסוג זה מחוברים ישירות למשטרת ישראל ומציידים את המנויים שלהם בשירותי מוקד וסיור. בנסיבות של פריצה או חדירה לבית, ואף אם אדם לא מוכר מתקרב יותר ממה שצריך לכיוון הבית או מקום העסק, אזעקה שתותקן במקום תפעל מיד ותקרא במהירות לסייר למקום. הסייר יגיע ויבדוק במה מדובר ואם ימצא לנכון יקרא לבעלים ו/או למשטרה. דרך זו מאפשרת לכם להבין שבכל מקרה של ספק לפריצה, מעניקים לכם הגנה באופן מידי.

למה כדאי להתחבר למוקד אבטחה?
אם אתם פוחדים שהוא יברח עם הממון שלכם עוד לפני שהאזעקה תודיע לכם על נוכחותו, רצוי שתדעו שמוקד אבטחה עושה רבות על מנת לצמצם או למנוע נזק אפשרי. הגעה ישירה של רכב סיור עליו נמצא סייר בוגר יחידה צבאית היא סיבה מפחידה שיכולה לגרום למנוסה של כל פורץ או תוקף. בקיצור, הגורמים המרכזיים בחסימת פריצה אלו אופי התגובה וזמן התגובה, בזמן שמי שנותן את הפתרון הטוב ביותר לשניהם הוא מוקד האבטחה מוכשר ומנוסה שמחובר לביתכם.

כיצד לבחור מוקד אבטחה?
ניתן למצוא מוקדי אבטחה באזור שלכם במספר דרכים: באתרי האינטרנט, בעיתונים מקומיים, לטייל בין הבתים באזוריכם על גביהם ניתן לראות שלטים השייכים למוקדי אבטחה הכוללים טלפונים ליצירת קשר, או להיעזר במכרים ובחברי משפחה. אחר כך, כדאי לבצע 'סקר שוק', בו תיצרו קשר עם המוקדים המגוונים ותבררו מה כל אחד מהם מציע, תמורת איזה סכום.תזמנו את נציגי החברות אל ביתכם או אל מקום העסק כדי שיוכלו לקבל רושם בעצמם ולבחון תוך הקפדה רבה מה נדרש לכם. דרך צלחה!


G4S ישראל
דירוג:  

הוסיפו ל Facebook Share on Twitter

הוספת תגובה / יצירת קשר עם אבי תורן

שם מלא: *

אימייל: *
(האימייל לא יפורסם בשום מקום באתר)
כותרת: *
תוכן:
3 + 9 =