קרנות שיווק לחברות יצרניות- כך תצליחו להפוך ליצואנים

חברה יצרנית? שואפים גבוה? כיצד ניתן להגיע אל מעבר לים ולא להסתפק בשיווק המוצר שלכם בגבולות ארצנו?
התשובה לכך היא למרבה הפלא קלה למדי- קרנות שיווק לעידוד השיווק לחו"ל, יעניקו לכם מענק, שיאפשר לכם לשפר את המוצר, או את האבטיפוס, להקים מערך מכירות שיתמקד בחו"ל, וגם יתן לכם מרווח נשימה פיננסי כדי להתפתח בתחום בו אתם עוסקים. רבים לא מודעים לעובדה כי המדינה מעודדת בהחלט פיתוח השיווק ופריצה אל מעבר לים, יתרה מכך, הסכום שתקבלו מוענק לכם במתנה. צריך רק לדעת לאן לפנות, וכיצד לממש את ההטבה הזו. גבע באראט מכירים את הכתובות, וביכולתם להאיר את עיניכם, בעלי עסקים יצרניים, בכל הנוגע ליצוא.

פורצים גבולות
בניגוד לקרנות מימון לעסקים או קרנות בערבות המדינה המיועדות לסייע לבעלי עסקים שונים, בצורת הלוואות בתנאים נוחים, קרנות שיווק המיועדות ליצואנים, קיימים או פוטנציאליים, אינן עוסקות בהלוואות אלא במענקים. נשמע פשוט? זה יכול להיות פשוט עם ההכוונה הנכונה, ליווי בתהליך הבירוקרטי המורכב למדי, והיעוץ המקצועי שיסייע לכם לקבל את המענק הזה.
מגמת המדינה דומה לזו של בעלי עסקים יצרניים השואפים להרחיב את הפעילות השיווקית שלהם אל מעבר לים. לצורך כך, ועם האפיון הנכון, הליווי הנכון ומילוי הטפסים בצורה הנכונה, עם הניירת הנדרשת וכדומה, רוב הסיכויים שאם אתם עומדים בקריטריונים של חברה יצואנית או בדרך להיות כזו, תוכלו ליהנות ממענק שיאפשר לכם לשפר את התהליכים הנוגעים לשיווק המוצרים אותם אתם מפתחים, מייצרים, או שניהם יחד.
עמידה בקריטריונים נמדדת לפי מספר פרמטרים, אותם תסייע לכם להגדיר נכון חברת גבע באראט המתמחה ומכירה את הקרנות לעידוד השיווק לחו"ל, וגם בזמן הקצר ביותר.
בין הקרנות המגוונת נמצאות קרנות כגון קרן הודו סין המיועדת לעסקים שמגמת היצוא שלהם היא הודו או סין, וקרנות רבות אחרות, שיסייעו לכם הן להגיע למכרזים בחו"ל ולהשתתף בהם, ובכך להגדיל את הסיכויים לתפוס פלח שוק זר, ליצור, ליזום ולהיות שותפים במיזמים בין לאומיים, למכור בחו"ל, להכשיר אנשי שיווק לצורך העניין וכדומה.
מיצור ליצוא
חברת גבע באראט תאפשר לכם לקרב את המענק אליכם בזמן קצר. מדובר בהליך בירוקרטי מורכב למדי, ועם תנאים רבים ושונים אותם מציבות הקרנות טרם הענקת המענק לעידוד השיווק בחו"ל. לצורך כך נדרש לכם לא רק ליווי מקצועי ועם נסיון והיכרות רבה של תחום זה, אלא גם גוף המסוגל להכין עבורכם תוכנית שיווקית מפורטת ומקצועית, עם מלווה שיווקי המאושר על ידי משרד התמ"ת, עם ההיכרות הרבה עם שווקים בחו"ל, והיכולת לפתוח עבורכם צוהר של הזדמנויות שיווקיות בחו"ל. כל זאת ועוד מספקת חברת גבע באראט, ובתהליך של כשלושה חודשים, תסייע לכם לבנות את התוכנית השיווקית, עם ליווי צמוד של מומחה שיווקי שיסייע בכל השלבים שבדרך.
חשוב לציין כי מדובר במענק לכל דבר, הניתן לאחר בחינת הפרמטרים השונים ועמידה בקריטריונים של כל קרן כזו, ולא בהלוואה אותה צריך להחזיר.
גבע באראט מציעים לכם את כל הידע, הנסיון, ההיכרות עם ענף היצוא והקרנות השונות, על מנת לסייע לכם להרחיב פעילות, או לשפר פעילות שיווקית קיימת.
בהצלחה.


geva-barat
דירוג:  

הוסיפו ל Facebook Share on Twitter

הוספת תגובה / יצירת קשר עם גבע בראט

שם מלא: *

אימייל: *
(האימייל לא יפורסם בשום מקום באתר)
כותרת: *
תוכן:
6 + 8 =