הצעד הבא של עולם השיווק מחדש Remarketing בגוגל אדוורדס

שיווק רימרקטינג שרודף אחרי גולשים ברחבי רשת התוכן של גוגל הוא הדבר החם בשיווק אתרים ממומן והצעד הבא - מכירת קהל יעד - הוא ההתקדמות המתבקשת
הצעד הבא של עולם השיווק מחדש Remarketing בגוגל אדוורדס
Remarketing / רימרקטינג / שיווק מחדש - גולשים נמצאים באתר, עוברים לאתר אחר, רואים מודעה וחוזרים
שיווק מחדש/Remarketing (רימרקטינג) / ReTargeting או איך שתקראו לשיטת הפירסום הממומן - PPC הכי טרנדית כיום ברשת וזה כרגיל בזכות גוגל. שיטות Remarketing / רימרקטינג / שיווק מחדש רבות התפתחו בעולם, אך כמו מודעות הטקסט של גוגל שלא חידשו אך כבשו, גם במקרה הזה רק עם כניסת גוגל לביזנס ודחיפת המשתמשים שלה לכיוון לאחרונה, מצליחה להפוך את הברור לבור זהב. מה הוא Remarketing / רימרקטינג / שיווק מחדש ומה הצעד הבא בעולם של קידום ממומן - רמז, תתחילו לנתח את קהל היעד.

משווק שלא מנתח את קהל היעד הנוכחי, הדרוש לו ל Break Even והפוטנציאלי, הוא - סילחו לי - אינו משווק. כלים רבים במהלך השנים הצטברו מבית גוגל לטובת מפרסמים והם רובם מאוגדים תחת מערכת הפירסום הממומן PPC - גוגל אדוורדס. המערכת עוברת שידרוגים, זוכה לתמיכה מקוונת ואנושית, נציגי גוגל תומכים במנהלי חשובנות וכולם מרוויחים - ז"א, כל מי שמנהל את הקמפיין נכון ונכון זה לא אומר הרבה כסף.

עם כניסת הRemarketing / רימרקטינג / שיווק מחדש לגוגל אדוורדס, גוגל מאפשרת לנו לחתוך את קהל היעד שלנו על פי אופי ההתנהגות שלו באתר שלנו. ז"א - מגדירים פרמטרים, שותלים קוד והופ! גוגל מתחילה לספור את רשימות קהלי היעד שלכם.

למה זה טוב?

נניח שיש לי חנות לממכר צעצועי מין עם התמחות בסאדו-מאזו. אם אשתול קוד Remarketing / רימרקטינג / שיווק מחדש אחד ללא הגדרות נוספות, אוכל בקלות לפרסם לכל מי שהיה אצלי באתר, מודעה/מודעת טקסט באתרים אחרים אליהם הוא יגלוש בתוך X ימים וב Y פעמים שאקבע מראש ובתנאי שגוגל הצליחו לסמן אותו והוא גולש באתרים שמציגים מודעות של גוגל (וכולנו עושים את זה - YNET, WALLA, GLOBES, CNN ועוד).

אבל, אם אשתול את הקוד ואפריד בפרמטרים בין גולשי סאדו למאזו, אוכל לפרסם לאלו ולאלו מודעות שונות! גאוני אה? חכו שתשמעו מה הלאה.

נניח שיצא מוצר חדש לשוק, מוצר לוהט לחובבי מאזו אבל אני לא יכול/רוצה למכור אותו ובכל זאת רוצה להרוויח ממנו. מה אז?

אז נכנס לשוק מושג חדש שעוד ימים יגידו עד כמה גוגל תתמוך במהלכים מסוג זה והוא - מכירה של קהל יעד. מכירה של הרשימות המצטברות לטובת מי שכן יכול למכור את אותו מוצר לוהט. הוא ישלם לי, אני אתן רשימה (אנונימית כמובן, אין כאן חשש אמיתי לפרטיות) וכולם ירוויחו.

אז...תתחילו לשנן - קנייה ומכירה של קהלי יעד בגוגל אדוורדס בשביל Remarketing / רימרקטינג / שיווק מחדש.
דירוג:  

הוסיפו ל Facebook Share on Twitter

הוספת תגובה / יצירת קשר עם אינדקס מאמרים

שם מלא: *

אימייל: *
(האימייל לא יפורסם בשום מקום באתר)
כותרת: *
תוכן:
10 + 14 =