תביעות נגד חברות ביטוחתמורה לפרמיות ששילמנו בקביעות
לא נטעה אם נגיד שיש רבים שמרגישים עד כמה חברות ביטוח יכולות להיות כאלה שמקשות עלינו לא מעט. לא אחת אנו שומעים כיצד מי ששילם פרמיות של ביטוח חיים או ביטוח דירה במשך שנים רבות וללא כל סטייה או הפסקה מגלה שגם תביעות נגד חברות ביטוח שהינן מוצדקות אינן זוכות למענה הוגן.

נראה כי כל אחד מאתנו מכיר איזה חבר או קרוב משפחה שגילה עד כמה לדעתו הוא לא קיבל את הפיצוי המלא שהגיע לו או עד כמה הוא היה צריך להמתין לפיצוי מסוים, כשבמקרים מסוימים בדיקות ודיונים רבים היו מנת חלקו עד לתוצאה לא ממש מספקת. אין ספק שמצב זה מדגיש עד כמה לא נעימה יכולה להיות תביעה מסוימת.

האם לכל תביעה יש סוף מוצלח
ברגע שאנו מחליטים להגיש תביעה לאחר מקרה אסון או מקרים לא נעימים אחרים אנו מרגישים עד כמה יש לנו צורך בשירות מקצועי מצדה של חברת הביטוח. זהו הרגע שבו אנו מנסים לראות האם הכסף ששילמנו אכן מזכה אותנו בפיצוי או בסיוע אחר או שסתם הוצאנו ממיטב כספנו ללא כל תמורה עתידית.

לא מעט תביעות נגד חברות ביטוח מוגשות מדי שנה, וניתן בהחלט להבין כיצד גם בחינה מדוקדקת שלהן לא תמיד מביאה לאישור תביעה מסוימת או להחלטה חיובית לגבי הענקת פיצוי. אך די ברור שהמינימום שאנו דורשים הוא לראות כיצד התביעה שלנו זוכה להתייחסות רצינית בכדי שיהיה סיכוי מכובד לאישורה.

יש מי שמתמחה בכך
בעולם המודרני של היום דיונים שונים יכולים להסתיים ללא הסכמה כך שצריך גוף משפטי שיחליט לטובת אחד הצדדים. כך אנו יכולים לראות כיצד גם בעולם הביטוח מגיעות תביעות רבות עד לבית המשפט שדן בעניינם של שני הצדדים ומגיע להחלטה בהתאם ללשון החוק ולעמידה (או אי עמידה) של אחד הצדדים בחוקים הרלוונטיים.

אך על מנת ליהנות מסיכוי רציני לזכות בתביעה מבינים רבים כי עליהם להיעזר באיש מקצוע שנחשב למומחה ולמנוסה בתחום זה. עורך דין איכותי ומקצועי שעוסק בנושאי ביטוח יכול להראות לכל לקוח שלו עד כמה תביעות נגד חברות ביטוח יכולות להיות מהירות וכאלה שגדול הסיכוי שלהן לעמוד על זכויותיו של התובע.


משרד עוה"ד זוהר ושות', זכה להכרה ודרוג ב"רשימת המאה" של המשרדים החשובים והמובילים בישראל בתחום הנזיקין וזאת על פי סקר שנערך בשנת 2001 על די מגזין "הפרקליטים". http://www.la-w.co.il
דירוג:  

הוסיפו ל Facebook Share on Twitter

הוספת תגובה / יצירת קשר עם לילך כהן

שם מלא: *

אימייל: *
(האימייל לא יפורסם בשום מקום באתר)
כותרת: *
תוכן:
10 + 6 =