שינוי דפוסי התנהגות

חבל להזיק לעצמנוככל שאנו מתבגרים אנו נכנסים למין תבנית קבועה של התנהגות, ואין הדבר אומר כי זה דווקא לטובתנו. במקרים רבים כשאנו מנסים לנתח אירועים שונים אנו מבינים כי שינוי דפוסי התנהגות שאופיינית לנו יכול לעזור לנו מאוד בלא מעט היבטים. חשוב לדעת שככל שדפוסים שונים נהיים דומיננטיים בתחומים רבים של חיינו אנו מאבדים מרמת האנרגיה ולא מצליחים לשנות אותם.

כל אחד יכול להביט על עצמו פנימה ולראות כיצד במקרים מסוימים הוא מאבד את שלוותו ופשוט לא מצליח להישאר במהלכם קר רוח. אחרים יכולים לבדוק את עצמם ולהעיד כי הם נכנסים ללחץ בצורה עקבית בכל פעם שמדובר בבוס, קרוב משפחה או אישיות אחרת. ישנן גם סיטואציות שבהן יש כאלו שלא מצליחים להשתחרר ולבטא את עצמם בצורה הפשוטה והעניינית (או החביבה) שהם רצו.

מקיבעון לשליטה בדפוסים שלנו
יש דברים בחיים שבהם קיבעון הוא לא ממש דבר טוב. ניסיון החיים של שמחה ניניו בנוי משלבים טיפוסיים של כל אדם ממוצע כמו חיי ילד, התבגרות, זוגיות, גידול ילדים וכיו', אך התובנות שהיא פיתחה במהלך חייה הם אלו שמעידים בפני משתתפי הסדנאות שלה עד כמה אנו צריכים ויכולים לעשות את המהלך הנכון ובאמת להצליח להגיב אחרת בסיטואציה שבה תמיד אנו לוקים בתגובתנו.

במהלך מפגשים שונים של מרכז השמחה מציגה שמחה ניניו כיצד אפשר ליצור
שינוי דפוסי התנהגות בצורה יעילה ונכונה. כך מכירים המשתתפים את העיקרון שאנו צריכים ללמוד את אותו דפוס בעייתי עד להגעה למצב שבו אנו מסוגלים לייצר אותו מבחירה ובכך כמובן גם להפסיק אותו מתוך בחירה. זאת מאחר וחשוב להבין שאם לא אנו אלו ששולטים בדפוס, הדפוס הוא זה ששולט בנו, חד וחלק.

עוצמות חדשות מחכות לכם
הסיטואציות שאנו נתקלים בהן מדי יום יכולות להיות כאלה שישפיעו עלינו לרעה במהלך חיינו. מאחר ואנו שואפים להרגיש טוב יותר ולא לשקוע במין מרה קשה בגלל תגובות לא נכונות או השפעות שליליות של אנשים מסביבתנו, הרי שחשוב לדעת לשלוט בדפוסים בצורה מובהקת. ע"י מסגרת תומכת וסדנאות באווירה נעימה אפשר לראות כיצד ניתן לגלות עוצמות חדשות מדהימות.

בזכות ההדרכה האישית ורחבת ההיקף של מרכז השמחה ניתן ללמוד כיצד אפשר לשלוט בגופנו ולזהות תחושות שונות, עוצמות פנימיות שחבויות להן ומגוון של רגשות. כך, כשדואגים גם להכיר את הרצון שלנו ולהביאו לידי ביטוי ממשי בגופנו ובחיים עצמם אנו יכולים להגדיל בצורה בטוחה את הסיכוי ליצירת שינוי דפוסי התנהגות ולהרגיש את המפנה החיובי שנכנס לחיינו.

לפרטים נוספים ואתר האינטרנט של מרכז השמחה http://www.simhaninio.co.il
דלתות מרכז השמחה, הממוקם בתל מונד, נפתחות לקראת מי שמעוניין בשינוי בחייו. המרכז הוא מרחב של שינוי והעצמה לצועדים בדרך, מציע אוירה נינוחה, חלל מעוצב המוטען באנרגיה של שמחה ופתיחות ,סדנאות רייקי ומדיטציה טבולות בדמיון מודרך. בחלל הסדנאות המשמש לסדנאות ריי
דירוג:  

הוסיפו ל Facebook Share on Twitter

הוספת תגובה / יצירת קשר עם לילך כהן

שם מלא: *

אימייל: *
(האימייל לא יפורסם בשום מקום באתר)
כותרת: *
תוכן:
7 + 10 =