מדיטציה בדמיון מודרך

שילוב מושלם לתוצאה מושלמתפתרונות רבים מחכים למי שמעוניין לפתוח את ראשו ולשפר את איכות חייו. בעולם הדי תזזיתי של היום אנו יכולים לראות כיצד כל אחד מאתנו יכול לחפש את הכיוון הנכון בחייו או לזהות את העוגן המסוים שיוכל למנוע ממנו לצאת מאיפוס במקרים מסוימים. מדיטציה בדמיון מודרך היא מהלך חכם שיכול לעזור לכל אחד להרגיש כיצד הוא מצליח למקד את עצמו בצורה מאוד אישית ומוצלחת.

אם היינו מעמידים מין מד ציורי כזה מעל ראשנו היינו רואים כיצד בכל שעה שעוברת נסחטות מאתנו עוד כמה טיפות אנרגיה שיחסרו לנו בסופו של דבר במהלך היום. לכן בשיטה זו אפשר לראות כיצד יצירת המיקוד מביאה להעצמת האנרגיה ובנוסף לכך היא גם מביאה לפיתוח של יכולות ריפוי עצמי. אין ספק שמדובר בתרומה משמעותית למי שמרגיש כיצד נטל מסוים דוחק אותו לנקודות שליליות.

להפעיל את הדמיון בצורה טובה יותר
כאישה שעברה לא מעט בחיים ונושאת עימה תובנות מרתקות על היבטים שונים של חיי משפחה, גידול ילדים, התמודדויות בנושא קריירה ועוד, שמחה ניניו פותחת את עולמה בפני כל מי שמעוניין להרפות את עצמו באווירה מושלמת. מרכז השמחה מקבל אליו את אלו שמבינים עד כמה חשוב לעשות שינוי בעזרת שיטות אותנטיות כמו מדיטציה בדמיון מודרך, NLP, רייקי ועוד.

ההדרכה האישית שמציגה שמחה ניניו מאפשרת לכל אחד לצאת לטיול דמיוני לאחר רגיעה והרפיה עמוקים. טיול זה הוא הרבה יותר מהנאה מסביבה דמיונית שמקיפה אותנו אלא שהוא תורם רבות להתמודדות עם חששות, מתחים וסיטואציות קשות. מדובר במסע פנימי רב משמעות שמעניק לכל אדם את היכולת לדמות פחדים לעלים שנושרים להם מעץ למשל.

מרגישים את ההתחזקות האישית
כל אחד מאתנו יודע עד כמה לדמיון יש חלק משמעותי בחיינו. גם כשאנו מדברים עם אדם מעשי ולעתים די קשוח אנו יכולים לזהות כיצד גם הוא משתמש בדימויים שונים וכיצד גם הוא הולך שבי אחר דגשים ציוריים שמקורם בדמיון שלנו. לכן חשוב להבין שבסופו של דבר כולנו מחפשים את נקודות החוזק שלנו, אך כל אחד מאתנו עורך את החיפוש בצורה שונה מאדם אחר.

אלו שמנסים את הטיול הדמיוני של שמחה ניניו רואים כיצד הגוף נעשה טהור ונקי יותר וכיצד המחשבות הופכות לצלולות עד שהמוח נהיה ממוקד וערני יותר. בעזרת מדיטציה בדמיון מודרך שמועברת בצורה נכונה וממוקדת מצליח כל אדם להשאיר מאחוריו בעיות מטרידות שעד עתה לא ידע כיצד להתמודד עימן, ובכך להתמלא חוזק וביטחון שיסייעו לו בכל התמודדות קשה.

לפרטים נוספים ואתר האינטרנט של מרכז השמחה http://www.simhaninio.co.ilדלתות מרכז השמחה, הממוקם בתל מונד, נפתחות לקראת מי שמעוניין בשינוי בחייו. המרכז הוא מרחב של שינוי והעצמה לצועדים בדרך, מציע אוירה נינוחה, חלל מעוצב המוטען באנרגיה של שמחה ופתיחות ,סדנאות רייקי ומדיטציה טבולות בדמיון מודרך. בחלל הסדנאות המשמש לסדנאות ר
דירוג:  

הוסיפו ל Facebook Share on Twitter

הוספת תגובה / יצירת קשר עם לילך כהן

שם מלא: *

אימייל: *
(האימייל לא יפורסם בשום מקום באתר)
כותרת: *
תוכן:
4 + 5 =