בוק בת מצווה – למה כדאי להשקיע בזה?

בוק בת מצווה – חלומה של כל מתבגרת...
הילדה שלך הופכת נערה, היא משתנה בגוף ובנפש, ובקרוב חוגגים לה תריסר שנות חיים – איזו חגיגה! להנצחת האירוע, ובעיקר תקופת חיים ייחודית זו, שבה הילדה שלך עוד קצת ילדה וגם כבר קצת נערה, הופכת להיות אישה, משפחות רבות בוחרות לשלוח את האישה הקטנה ליום כיף של צילומים מקצועיים, שיעשו לה הכי כיף בעולם וגם ישאירו מזכרת נהדרת ומקצועית מהתקופה...

הילדה שלך הופכת נערה, היא משתנה בגוף ובנפש, ובקרוב חוגגים לה תריסר שנות חיים – איזו חגיגה! להנצחת האירוע, ובעיקר תקופת חיים ייחודית זו, שבה הילדה שלך עוד קצת ילדה וגם כבר קצת נערה, הופכת להיות אישה, משפחות רבות בוחרות לשלוח את האישה הקטנה ליום כיף של צילומים מקצועיים, שיעשו לה הכי כיף בעולם וגם ישאירו מזכרת נהדרת ומקצועית מהתקופה.

מהו בוק בת מצווה?
בוק בת מצווה הוא אלבום תמונות מקצועי, ובו הופכת הנערה דוגמנית ליום – מחליפה תלבושות ואביזרים, מקבלת הנחיות בקשר להעמדה ו"פוזה", מצטלמת במקומות שונים (כמו בסטודיו, בים, בנופים שונים, אולי אפילו בבית אם כך נבחר, ועוד...), וזאת במשך יום שלם.

לאחר הצילומים, היא תחזור הביתה עייפה ומאושרת, ולעומת זאת אנחנו בסטודיו נפרוס את מאות הצילומים שהתקבלו מיום הצילומים הארוך, נערוך אותם לקבלת תוצאה אופטימאלית, חלק מהן אף נערוך באופן אמנותי, ונעמד אותן בתוך אלבום בת מצווה חגיגי, ייחודי, ויפהפה.

לקוחות רבים שלי נהנים להכין את בוק בת המצווה טרם אירוע יום ההולדת, כך שבאירוע עצמו הבוק מוצג לאורחים ולעיתים אף מוזמנים אלה להגיב על התמונות ולהשאיר מזכרות כתובות באלבום עצמו במהלך האירוע.

בוק בת מצווה – חלומה של כל מתבגרת...
מי מאיתנו – הבנות – לא "תפסו פוזות של דוגמניות" מול המראה בגיל 12?
בנות רבות שמצטלמות עבור בוק בת מצווה מתחילות בחשש או במבוכה, אולם לאחר שיחה ראשונית קלה וכמה צילומים ראשוניים, הן מגלות את הדיווה הפנימית שלהן, נהנות מתשומת הלב, ומאושרות לראות בכל פעם את התוצאות היפות של כל צילום.

שפע של אביזרים, התייחסות חברית, פתוחה, ומקצוענית ל"דוגמנית היום", ותשומת הלב הרבה, גורמים לבת העשרה המצולמת אושר רב, והופכים את בוק בת המצווה למתנה ייחודית שכמותה ייתכן שלא תקבל עוד...

כמובן, שבבוק בת מצווה אין את החשש שיש בצילום לא מקצועי, שהצילום ייצא לא מחמיא – אנחנו נבחר את הצילומים המחמיאים במיוחד, נערוך במידת הצורך, נכיר לכל המשפחה צדדים חדשים, אמיצים ומלאי חן של החוגגת המקסימה, ונהפוך את בת העשרה לדוגמנית צמרת יפהפיה!
(הורים – אין סיבה לדאגה, הצילומים, הביגוד, והאווירה כולה בהתאם לגיל וליכולת...)

בוק בת מצווה – מזכרת מרגשת, שתופסת את הרגע ונשארת לתמיד...
זוכרים את הנערה שלכם, כשהיא היתה עוד תינוקת? זוכרים איך לפעמים כיף להתענג על הזיכרונות, כמה מזמן זה ניראה עכשיו?... הילדים שלנו גדלים כל כך מהר, הופכים גברים ונשים קטנים לאט לאט.
הורים רבים מתארים את אירוע בת המצווה כנקודת מפנה בחייה של הילדה שלהם – היא הופכת נערה, מתחילה לפתח עצמאות ולנהל את חייה בעצמה.
בוק בת המצווה יהיה מזכרת נהדרת, גם לה – וגם לכם, אבא ואמא, של תקופת הילדות וטרום הנערות של ביתכם...

דירוג:  

הוסיפו ל Facebook Share on Twitter

הוספת תגובה / יצירת קשר עם דורית כהן

שם מלא: *

אימייל: *
(האימייל לא יפורסם בשום מקום באתר)
כותרת: *
תוכן:
11 + 6 =