צילום הריון - בואי להיות דוגמנית ליום אחד...

צילום הריון מקצועי בסטודיו אומן
בזמן שתינוק חדש ונפלא מתפתח בבטנך, את כל כולך שונה – גופך משתנה מכף רגל ועד ראש (ממידת הנעליים ועד הברק החדש והנהדר של שיערך ), נפשך משתנה וליבך גדל להכיל את כל האהבה ליצור הקטן והחדש שעוד לא פגשת.

תקופה זו מגלמת בחובה כל כך הרבה יופי ומהלכים פנימיים שרק את חווה. הבטן העגולה והגדלה שלך מצביעה על החיים הנרקמים בתוכך, שהם חלק מהמציאות שלך. לאחר הלידה, תחזרי לעצמך ותלמדי שוב ליהנות ולהיות הבעלים היחיד על גופך (וגם לישון על הבטן...) אבל בינתיים, צילום הריון הוא מזכרת נהדרת, שיודעת להדגיש את היופי והייחוד שבתקופת חיים זו שלך...

בזמן שתינוק חדש ונפלא מתפתח בבטנך, את כל כולך שונה – גופך משתנה מכף רגל ועד ראש (ממידת הנעליים ועד הברק החדש והנהדר של שיערך ), נפשך משתנה וליבך גדל להכיל את כל האהבה ליצור הקטן והחדש שעוד לא פגשת.

תקופה זו מגלמת בחובה כל כך הרבה יופי ומהלכים פנימיים שרק את חווה. הבטן העגולה והגדלה שלך מצביעה על החיים הנרקמים בתוכך, שהם חלק מהמציאות שלך. לאחר הלידה, תחזרי לעצמך ותלמדי שוב ליהנות ולהיות הבעלים היחיד על גופך (וגם לישון על הבטן...) אבל בינתיים, צילום הריון הוא מזכרת נהדרת, שיודעת להדגיש את היופי והייחוד שבתקופת חיים זו שלך

ההריון כואב, כבד, מעייף, מכוער...
כולנו חושבות את זה מדי פעם בפעם, במהלך ההריון. אנחנו מוסיפות בדרך כלל עשרה קילוגרם לפחות למישקלנו, וכל הגוף מתפקד באופן שונה. דווקא עכשיו, דווקא כשאת מרגישה עייפה ופחות נשית, צילום הריון יחזיר לך את חדוות החיים והנשיות (לפחות למהלך הצילומים...) צילום הריון יחבר אותך אל היופי הטבעי והנשי המפעם בך – במיוחד בתקופת ההריון, ויזכיר לך, כמה נהדרת ויפה את.
צלם או צלמת הריון מקצועיים, יידעו לא רק לגרום לך להרגיש הכי יפה בעולם, אלא גם לייצר אלבום של תמונות הריון מהממות, שיהיו לך, למשפחה, ולתינוק שבדרך, מזכרת יקרה מפז מתקופה זו.

צילום הריון – נסיכה דוגמנית ליום
צילום הריון מוציא אותך משיגרת הבדיקות, הריצות, ההכנות, ההתעסקות בעייפות ומהנדנדה ההורמונאלית, ומביא אותך אל אי של שקט ושלווה, ליום שעוסק כולו בך ובשינויים שחלים בך בעקבות היותך "אכסניה זמנית" לתינוק שלך שבדרך, ולהרמוניה הזו שיש ביניכם כרגע, הרמוניה שממלאת אותך בזוהר הריוני שגם אם את לא שמה לב אליו, הוא שם והוא ייראה בתמונות שנצלם.

צילום הריון בסטודיו
ביום הצילומים שנקבע, נהיה כולנו מרוכזים בלאפשר לך לחוות את היופי שבך ובתהליך שאת עוברת. צילום הריון הוא תהליך אינטימי, שנעבור ביחד ובאופן חברותי וקרוב. במהלך צילום תמונות הריון, נצלם אותך הכי יפה שאת, נלביש אותך, נאבזר אותך, נמצא עבורך את התנוחות הכי מחמיאות והכי מדגישות את מה שתרצי להדגיש (למשל את הבטן ההריונית...), ונצלם עשרות, או מאות תמונות, מתוכן נבחר את הטובות ביותר.

חלק מהתמונות שנצלם נערוך, וחלק נערוך באופן אמנותי (למשל, משחק בצבעי התמונה, או בשקיפויות שלה, וכדומה).

בסיום התהליך, תקבלי אלבום תמונות הריון מהמם, שכל מי שיראה אותו יבין שהיה לך הריון יפהפה.


מי עוד מוזמן לצילומי ההריון שלך?
את מוזמנת לבחור מי ישתתף בצילומי ההריון שלך – את לבד, גם בן הזוג, ילדים אם זה אינו ההריון הראשון שלך, מכרים אחרים או אביזרים שחשובים לך.
בכל מיקרה, בצילום הריון, כל מי או מה שתביאי איתך, ישמש את הצילומים על מנת להפוך אותך ואת ההריון למרכז היום והתמונה.

דירוג:  

הוסיפו ל Facebook Share on Twitter

הוספת תגובה / יצירת קשר עם דורית כהן

שם מלא: *

אימייל: *
(האימייל לא יפורסם בשום מקום באתר)
כותרת: *
תוכן:
5 + 11 =