מבחן אמירם - היעד: פטור. ברכת ההודיה: ברוך שפטרנו!

מבחן אמירם - היעד: פטור. ברכת ההודיה: ברוך שפטרנו!
מבחן אמירם הוא מבחן מיון הבודק את רמת האנגלית האקדמית של מועמדים ללימודים במוסדות להשכלה גבוהה. בניגוד למבחן אמיר, שהוא מבחן בכתב, מבחן אמירם הוא מבחן ממחושב (אמיר"ם הם ראשי תיבות של: אמיר ממוחשב).
ניתן לגשת למבחן לפני תחילת הלימודים או במהלכם. אין הגבלה על מספר הפעמים בהן ניתן לגשת למבחן ובכל מקרה הציון הגבוה ביותר הוא הציון הקובע. בין מבחן אמירם אחד לשני יש צורך בתקופת המתנה של חודש אחד.
ציון במבחן אמירם
הציון המינימלי במבחן אמירם הוא 50 והציון המקסימלי הוא 150 (בדומה לציון של חלק האנגלית בבחינה הפסיכומטרית). מוסדות הלימוד מסווגים את הסטודנטים לרמה באנגלית על פי הציון במבחן. ברוב המוסדות, ציון של 100 ומעלה יפתור אתכם מקורס אנגלית אחד. ציון של 120 ומעלה יפתור אתכם משני קורסים. ציון של 134 ומעלה יעניק לכם פטור מלא מקורסים באנגלית במהלך התואר.
פתרון מבחן אמירם לדוגמא באינטרנט יאפשר לכם לאמוד את רמתכם ולהעריך מה הציון שתקבלו. זהו אחד מאופני התרגול המומלצים ביותר, שכן מבחנים לדוגמא מאפשרים לכם להתרשם מסוגי השאלות המופיעים במבחן, רמת הקושי והגבלת הזמן לכל שאלה ושאלה.
אפשר ורצוי להתכונן לקראת מבחן אמירם ולשפר את הציון באופן משמעותי.
קורס הכנה באינטרנט
בעבר לא הייתה דרך יעילה להתכונן למבחן אמירם. רוב הסטודנטים היו ניגשים למבחן לא מוכנים ולא השיגו את הציון המקסימלי האפשרי עבורם. היום ניתן להתכונן למבחן באמצעות קורס אונליין באינטרנט, המאפשר לכם ללמוד בזמנכם החופשי.
בקורס ההכנה של אתר "פטור" תעשירו את אוצר המלים, תשפרו את יכולת הקריאה ותעמיקו את יכולת ההבנה והניתוח של טקסטים - מיומנויות שתידרשו להן בבחינה. הלימוד מעניין וחוויתי, והוא מבוסס על סרטי וידאו, קטעי קריאה, משחקי מילים ושאלות תרגול רבות. באתר תמצאו מבחני אמירם לדוגמא אשר בסופן תוכלו לקבל ציון, לראות איפה צדקתם ואיפה טעיתם ולעבור על הפתרון המודרך לכל השאלות (אגב, האתר מכין גם למבחן אמיר וכולל מבחני אמיר לדוגמא).
אוצר המילים הנלמד הוא אוצר מילים ספציפי למבחן אמירם. המילים המופיעות באתר הן מילים המופיעות בתדירות גבוהה בבחינות שנערכות בשנים האחרונות. מה גם שהאתר מתעדכן באופן שוטף לאחר כל בחינה.
שיטת הלימוד הייחודית, הממשק הפשוט והזמינות במשך 24 שעות ביממה מאפשרים לכל אחד להתכונן במקום ובזמן הנוחים לו ולהגיע לציון המקסימלי.
אז שיהיה בהצלחה וגם אתם תוכלו להגיד "ברוך שפטרני"!


דירוג:  

הוסיפו ל Facebook Share on Twitter

הוספת תגובה / יצירת קשר עם מוטי ביטון

שם מלא: *

אימייל: *
(האימייל לא יפורסם בשום מקום באתר)
כותרת: *
תוכן:
9 + 12 =