המועדונים הכי לוהטים למי שמתכנן טיסה ללונדון

חיי לילה אחרי טיסה ללונדון
המועדונים הכי לוהטים למי שמתכנן טיסה ללונדון
לונדון מחכה לי? - חיי הלילה הסוערים של לונדון
רוב המועדונים שתתקלו בהם בעיר אחרי הטיסה ללונדון לרוב יהיו מועדונים ששוכנים בתאטרות עבר ותחנות רכבת נטושות. רוב המועדונים בלונדון משדרים אווירה אפלה ומחתרתית בהתאם לההיסטוריה שלהם: סצנת חיי הלילה בלונדון התחילה כסצנה סודית ורוויות מסתורין. כל מי שיוצא לבלות בלונדון יודע מועדון הוא לא מועדון אם הוא לא ממוקם באיזו פינה אפלה וחשוכה של העיר.

מה כדאי לדעת על הכניסה למועדונים בעיר לפני טיסה ללונדון: מחיר כרטיס לרוב נע בין 5-10 פאונד, כאשר בחלק מהמועדונים אפשר להיכנס בחינם או במחיר מוזל במידה והזמנתם כרטיס מראש, או הגעתם למועדון מוקדם. הנה 2 מהמועדונים המומלצים על ידינו לטיסה ללונדון, ההמלצות האלה לא מחייבות וכדאי לבחור את המועדונים שאתם רוצים ללכת אליהם אחרי טיסה ללונדון לפי סוג המוזיקה והקהל האהובים עליכם.
המומלצים שלנו בקשר למועדונים בלונדון:


333:
עד לא מזמן אחד המועדונים היותר אופנתיים בלונדון, רוב מי שטס ללונדון שומע על המועדון הנ ל והרבה תיירים מגיעים אליו כחלק מהטיול שלהם. המוזיקה הטובה של המועדון לא השתנתה למרות הפיחות הקל שחל במעמדו לעומת המועדונים ה חמים יותר של העיר. הבמועדון מספר רחבות ריקוד ואפשר לשמוע בו את רוב סוגי המוזיקה אלקטרו היפ הופ D B סוג המוזיקה המדוייק תלוי מאוד ביום בו בחרתם לבקר במועדון.

Crosica studios:
מועדון בן 2 קומות שמשלב עיצוב מופלא שמשדר אווירה של מסיבה מחתרתית (למרות שכמו שתשימו לב אחרי הטיסה ללונדון, רוב המסיבות בעיר משדרות רושם כזה), אבל דואג לשמר על אווירה מרווחת, מצוחצחת ומסודרת. ייתרון משמעותי של מועדון זה הוא שהוא קרוב למרכז העיר, דבר שמקל על הניגשות שלו לרוב התיירים. המועדון מתגאה בעיקר בסוג המוזיקה שמתנגנת בו, שהוא לרוב מוזיקת אלטרו למגוון סוגיה, ורוב היוצאים למועדון הנ"ל יוצאים לשם בשביל המוזיקה ולא בשביל דברים אחרים.

EGG:
אחרי הטיסה ללונדון בקיץ זה המועדון שלרוב תגיעו אליו .המועדון עוצב במיוחדת בשביל עונת הקיץ בלונדון והוא מעוצב בדיוק כמו מועדון שמיועד לעונת הקיץ ,יש בו רחבה שתאפשר לכם לרקוד כאוות נפשכם אבל גם יש בו גן פתוח ויפיפיה ואם תבלו במועדון עד לשעות הבוקר תוכלו לצאת מהמועדון לגן היפיפה שיש בו כדאי לראות את הזריחה.


דירוג:  

הוסיפו ל Facebook Share on Twitter

הוספת תגובה / יצירת קשר עם אינדקס מאמרים

שם מלא: *

אימייל: *
(האימייל לא יפורסם בשום מקום באתר)
כותרת: *
תוכן:
12 + 6 =