דודי שמש - כל דבר על דודי שמש

דודי שמש הם דודים שמטרתם לחמם את המים בעזרת קרני השמש. כדי לקלוט כמה שיותר קרני שמש חמות,דודי שמש ממוקמים במקומות גבוהים, בדרך כלל על גג הבתים. במדינת ישראל, ארץ ברוכת שמש, דודי שמש מקטינים מאוד את ההוצאות של החשמל.

דודי שמש הינם מתקנים המיועדים לחימום מים ע"י אנרגיה סולארית הנוצרת מקרני השמש. דודי שמש ממוקמים על גג הבתים על מנת לאפשר קליטה מקסימאלית של קרני השמש החמות. בארץ ישראל, ארץ ברוכת שמש, דודי שמש מקטינים עד מאוד את ההוצאות של החשמל.דודי שמש – על מנת לחסוך כסף1. דודי שמש הם המצאה ישראלית.2. דודי שמש מנצלים את קרני השמש ומפיקים ממנה חום, משום כך הם מצליחים לחסוך חשמל וכספים רבים. גם ידידי איכות הסביבה מעדיפים שימוש של דודי שמש על פני אמצעים אחרים של חימום המים.3. התקנת דודי שמש בארץ ישראל מחויבת לפי החוק שחוקקה כנסת ישראל בשנת 1967.4. בארץ ישראל השמש זורחת כמעט בכל ימות השנה, זו הסיבה כי דודי שמש פופלאריים מאוד במדינת ישראל. גם בזמנים הקרים המועטים יכולים לנצל את דודי השמש. דודי שמש עם דוד חשמל מקצרים מאוד את התהליך של חימום המים בדודים אפילו בימים הקרים .

תיקון דודי שמש - על מנת להאריך את חיי הדוד1. האויב הממשי של דודי השמש הוא הניקיון. אם שומרים על הניקיון ומקפידים על תחזוקה שוטפת ניתן להימנע מהצורך של תיקון דודי שמש.2.התיקון של דודי שמש אינו חייב להיות תיקון יקר מאוד. פעמים רבות מדובר כאן בתיקונים קלים אשר מצליחים להאריך מאוד את חיי הדודים.3.אחת התקלות המוכרות ביותר בדודי שמש זה הדרישה בהחלפה של של גוף החימום. בגלל האבנית הרבה במים, מתכסה גוף החימום באבנית המביאה להאטה של זמן החימום וגם לקצר חשמלי. תקלה קטנה נוספת הינה נזילה מהצלחת המהווה את הבסיס לגוף החימום.4. בכל פעם שאתם מבררים על טכנאי שעוסק בנושא של תיקון דודי שמש, רצוי לבקש המלצות ולהשוות מחירים, מתאים אף לשמוע כמה דעות בקשר לתקלה ולדרך התיקון.5. כאשר מחפשים תיקון של דודי שמש, חיוני לבקש אחריות עבור התיקון. באותו זמן רצוי לבחון אפשרות של טיפול קבוע בדודי השמש. טיפולים קבועים ואחזקה קבועה עשויים לחסוך ממון רב ומונעים את הצורך התכוף של תיקון דודי שמש.
דודי שמש כרומגן - דודי שמש איכותיים1. דודי שמש כרומגן הינם דודים העשויים בארץ. חברת דודי שמש כרומגן מייצרת סוגים שונים של דודי שמש בנפחים שונים. כאשר אתם מחפשים דודי שמש, כדאי להתאים את הגודל ואת נפח הדוד לדרישות של המשתמשים.
2. דודי שמש כרומגן הם דודים עם איכות גבוהה. האימייל העוטף את הדודים יכול למנוע חלודה ומאיץ החום המיוחד המותקן בהם מקצר עד מאוד את זמן חימום המים.3.הייחוד של דודי שמש כרומגן זה במגן האבנית ובמגן הקפיאה. מגן האבנית ומגן הקפיאה מצליחים להאריך את את החיים של הדוד באופן משמעותי . בקניית דודי שמש כרומגן מקבלים אחריות למשך שנים לא מעטות.

בשיתוף פעולה עם קופירייטר ותוכן שיווקי
דירוג:  

הוסיפו ל Facebook Share on Twitter

הוספת תגובה / יצירת קשר עם דני לוי

שם מלא: *

אימייל: *
(האימייל לא יפורסם בשום מקום באתר)
כותרת: *
תוכן:
3 + 8 =