איך בוחרים בונה אתרים או חברת בניית אתרים?

רוצים להקים אתר חדש ולא יודעים במה לבחור?
איך בוחרים בונה אתרים או חברת בניית אתרים?
אתר בבנייה - לא כל הנוצץ זהב. משפט מכריע בתהליך בניית אתר חדש לעסק
התשובה לשאלה איך בוחרים בונה אתרים/חברת בניית אתרים היא קצרה ופשוטה - לא בוחרים. למרות שאתם בטוחים שאתם יודעים מה אתם עושים ורוצים מהאתר שלכם, פשוט לא בוחרים חברת בניית אתרים או בונה אתר, כי לרובכם, אין את הידע והנסיון לבחור באמת במוצר ובשירות הטוב ביותר עבורכם ועבור כיסכם. אז איך בכל זאת מוצאים את בונה האתר/חברת בניית האתר וסוג האתר הטוב ביותר עבורכם?

האופציות שעומדות בפניכם בבואכם לבנות אתר חדש:

בלוג מעוצב - בלוגים ברובם מציעים שירותים חינמיים ושירותים נוספים בתשלום זעום. היתרון הוא הקלות בפתיחה ובתפעול, החסרונות הוא המגבלות שכל רשת בלוגים מציגה. איזה מגבלות? האם הבלוג יכול להתאים עצמו לצרכים שלכם? תיכף נענה על זה.
אתר חינם - שירותי אתרי חינם נפוצים והולכים ברשת. יש שירותים שיתנו לכם אתר טכנולוגי מאד ואחרים שיתנו לכם אתרים שנראים מצויין. איך משלבים את הצד הויזואלי עם הטכנולוגי המתקדם? האם הם באמת נותנים שירות חינם? מה בכל זאת ההוצאות הצפויות לי במסלול זה והאם יש קאטצ'? מיד תדעו...
אתר קוד פתוח - ג'ומלה/וורדפרס/דרופל ודומיהם. נכון, זאת דרך מצוינת לקבל אתר גמיש, חכם, עדכני ובעלויות תחזוקה נמוכות. אז איפה בכל זאת הכסף? אתם חייבים לשמוע...
לבנות אתר משל עצמי - קחו ילד/חברה ותשלמו 10-200 דולר לשעה והופלה! יש לכם אתר מותאם אישית!!! שתוך שבועיים לא רלוונטי וצריך תחזוקה יקרה. איך להימנע מזה? תישארו עוד קצת....
להשכיר אתר/מערכת ניהול - בוודאי שמעתם שזה התחום הכי משתלם למתחילים ומתקדמים, לעסקים בינונים בסדר גודל של ישראל ובוודאי תהיתם, איך אני מוצא פתרון טוב שכזה?


איזה אתר/חברת בניית אתרים אני צריך?

חברות בניית האתרים ובוני האתרים העצמאיים נעים בסקלה ייחודית שבתחתית נמצאה מדד האפס ושמו 'ילד' ובחלק הקיצוני נמצא הקו הקיצוני שנקרא לו 'מניאק'. הילד יכול להיות ילד פלא ויכול מאד להיות שלא. הוא בדרך כלל יקח סכום מצחיק/סביר וכשיגיע צו גיוס/זיקפה ראשונה, הוא עלול להיעלם. איך בוחרים ילד טוב? תיכף תדעו...
המניאק הוא עצמאי או חברה שהתנפחה מהוצאות ומודלים עסקיים שלא צלחו ועכשיו היא תקועה עם מחירים גבוהים ושירות עלוב. איפשהוא באמצע, בין הילד למניאק, תמצאו את חברת בניית האתרים/בונה האתר האידיאלי עבורכם.


תשובות לכל השאלות - אז איך בוחרים בונה אתרים/חברת בניית אתרים?

אז כאמור, התשובה פשטה - לא בוחרים. מה שעליכם לעשות הוא לחפש יועץ אינטרנט/מקדם אתרים עליו קיבלתם המלצה, לא בתור אחד ש'העיף לי את האתר למעלה' אלא מישהו שיודע/ת ללוות עסקים בכניסתם לאינטרנט, שמכיר את הצרכים, את המגבלות, שיודע לכמת את הנתונים שלכם לכדי ספקי שירות מעולים שיתנו לכם את המקסימום עבור כספכם. מה שאתם צריכים לעשות, זה פשוט לפנות אלי.

אני מלווה עסקים בבנייה/שידרוג אתרים, דחיפת עסקים למתדולוגיות שיווק בעזרת הרשת, שימוש ברשתות חברתיות, סירטונים, תוכן איכותי ודינאמיות שתצמיח לכם את החלום.דירוג:  (4.3)

הוסיפו ל Facebook Share on Twitter

הוספת תגובה / יצירת קשר עם אינדקס מאמרים

שם מלא: *

אימייל: *
(האימייל לא יפורסם בשום מקום באתר)
כותרת: *
תוכן:
7 + 6 =