קורס תטא הילינג בתל אביב

קורס תטא הילינג בתל אביב

החיפוש אחר האושר מחבר בין אנשים ברחבי העולם כולו ומביא לנדידה של תורות ושיטות לגילויו.


תטא הילינג לדוגמה, היא שיטה אשר נולדה בארה"ב לפני כ18 שנים ובשנים האחרונות מאפשרת גם לאנשים בארץ לתרגל אותה. קורס תטא הילינג בתל אביב מתבסס על מה שגילתה מייסדת השיטה, ויאנה סטייבל, כאשר נרפאה מסרטן בכוחות עצמה – ההוכחה כי אנחנו אחראים לגורלנו וביכולתנו ליצור מציאות חיובית וטובה, נטולת מגבלות פיזיות ונפשיות.
"מרכז לוטוס" הוקם על ידי פבקה קציר, תלמידתה של ויאנה סטייבל אשר הוסמכה על ידה לטיפול והנחייה של השיטה. פבקה מביאה את בשורת הריפוי העצמי באמצעות קורסים שונים אשר מאפשרים לכל אחד לצעוד בדרך חיובית זאת. קורס תטא הילינג בתל אביב למתחילים כולל את עקרונות השיטה, אורך 3 ימים מרוכזים ומעמת את המשתתפים עם גורמים המעכבים אותם בחייהם, כגון מחשבות שליליות, אמונות שגויות ומיתוסים נטולי בסיס. המשתתפים מתרגלים כיצד להיזכר ולתקשר עם הפוטנציאל הטמון בהם, זאת בהתחברות לגלי התטא של המוח, המאפשרים חיבור עמוק לתת המודע ויוצרים ריפוי בגוף ונפש.
אתר "לוטוס" הוא שלוחה וריטואלית של מרכז לוטוס לתטא הילינג בארץ, ומיועד לחשוף בפני הקהל הרחב את עקרונות השיטה. רבים חשים חוסר מיצוי בחייהם ומחפשים באופן תמידי אחר פתרון. בכדי להקל עליהם הקימה פבקה את האתר אשר מעניק טעימה ראשונית ממה שמצפה להם במרכז ובמסגרת קורס תטא הילינג בתל אביב, החושף בפני המשתתפים מציאות חדשה ואופטימית שהם לבדם אחראים על קיומה ומהווה אלטרנטיבה טיפולית פשוטה ליישום ובעיקר – אפקטיבית.

לפרטים נוספים אודות קורס תטא הילינג בתל אביב התקשרו 09-7429922 או צרו קשר כאן


מרכז תטא הילינג בארץ, הטיפולים והקורסים השונים מפורטים באתר "לוטוס" של המרכז ששופך מעט אור על שיטת תטא הילינג, על המייסדת ויאנה סטייבל ועל פבקה קציר
דירוג:  

הוסיפו ל Facebook Share on Twitter

הוספת תגובה / יצירת קשר עם לילך כהן

שם מלא: *

אימייל: *
(האימייל לא יפורסם בשום מקום באתר)
כותרת: *
תוכן:
10 + 13 =