עורך דין מקרקעין – כל העובדות שראוי להבין

נושאי ההתמחות של עורכי הדין מתפרשים על פני תחומים רבים ושונים. על פי רוב כל עורך דין יש לו את נושא התמחותו, על כן , כשבאים לסגור עסקאות בתחום הנדל"ן ראוי ביותר להתקשר לעורך דין מקרקעין שיש לו ניסיון רב בענף ויעשה את החוזה והמסתעף ממנו עפ"י החוק.

עורכי דין מתמחים בשטחים רבים. על פי רוב כל עורך דין יש לו את ענף מומחיותו, לכן , כשבאים לסגור עסקאות בתחום הנדל"ן צריך ביותר להתקשר לעורך דין מקרקעין שיש לו ניסיון רב בענף ויעשה את החוזה והמסתעף ממנו עפ"י החוק.
עורך דין מקרקעין - לא סוגרים עסקת נדל"ן בלעדי עורך דין מומחה


* עורך דין מקרקעין הנו מקצועי ובעל נסיון וידע בשטח הנדל"ן. במדה ומתעוררות בעיות תוך כדי עשיית העסקה , עורך דין מנוסה בשטח ידע איך להתגבר עליהם.* עורך דין מקרקעין ידע להגן עלינו מבעיות שונות ומשונות ולייצג אותנו כראוי אל מול גופים גדולים וחזקים כגון קבלנים, מתווכי נדל"ן, מינהל מקרקעי ישראל וכדו'.* עורך דין מקרקעין הוא האיש שידאג לעניינים שלנו ויעשה את הכול על מנת שנרוויח כמה שיותר מהעסקה.* הרבה כאבי ראש נחסכים באמצעות עורך דין מקרקעין. הוא מיומן ומומחה, הוא יודע לנהל עבורנו את העסקה, לקצר תהליכים ולהשיג לנו את העסקה הכדאית ביותר.
רכישת דירה - פרויקט חד פעמי
* קניית דירת מגורים היא עסקת הנדל"ן הרצינית ביותר אצל רוב הציבור. היות ומרבית הציבור אינו מבין בסבך החוקים של הנדל"ן, עורך דין מקרקעין הנו האיש שיש לפנות אליו למטרת הכנת חוזה של רכישת דירה וכל הכרוך בזה.* סיועו של עורך דין מקרקעין יכול לחסוך כסף רב. עורך הדין תורם מניסיונו הרב ומסייע לכולםלהימנע מטעויות שעלולות לעלות הרבה. בשום אופן אין לקמץ בעלויות של עורך הדין ומשום כך צריך להתקשר לעורך דין מקרקעין מומחה ובעל נסיון.* צריך לברר אם ישנם חובות או שעבודים על דירת המגורים, חשוב מאוד ביותר לבדוק את הרישום של הנכס בלשכת המקרקעין והאם נפרעו כל החובות כמו ארנונה חשמל מים וטלפון וכו'.* במדה והדירה מצויה בחריגה לגבי אחוזי הבנייה המותרים, יש להניח שכשיתגלה הנושא יוטלו הקנסות על קונה הבית, ומשום כך צריך לברר היטב מהם אחוזי הבנייה המותרים והאם לא נעשתה חריגה בעת בניית הדירה.
מיסוי מקרקעין - 4 דברים אשר כדאי ליתן עליהם את הדעת* בזמן קניית בית מגורים מוטלים על הרוכש ועל המוכר מיסים לא מעטים.


* היטל השבחה - במדה וגורמים להשבחת הנכס הנרכש הן על ידי הוספה או הרחבה מכל סוג שהוא , הרי שיש היטל השבחה. את היטל ההשבחה יש לשלם אף כשלא מכרנו את הדירה ולא מימשנו את ההשבחה.* מס שבח- כשיש רווחים בעסקה של מכירת נדל"ן מוטל מס הקרוי מס שבח. קיימים חוקים רבים בתחום של מיסוי מקרקעין, עקב כך בזמן מכירת דירה נחוץ לפנות אל עורך דין מקרקעין כדי לשלם כמה שפחות מס שבח.

בשיתוף פעולה עם קופירייטר ותוכן שיווקי
דירוג:  

הוסיפו ל Facebook Share on Twitter

הוספת תגובה / יצירת קשר עם דני לוי

שם מלא: *

אימייל: *
(האימייל לא יפורסם בשום מקום באתר)
כותרת: *
תוכן:
9 + 5 =