ככה קונים היום מדפסת

העלויות הגבוהות בעולם ההדפסה הביתי
מוכרים לכם מדפסת ב200 שקל ודיו ב300? צריכים לקנות דיו צבעוני למרות שאת מדפיסים רק בשחור?

עולם המדפסות התקדם מאוד בשנים האחרונות והחברות המובילות לא מפסיקות ליצר לנו דגמים עם שינויים קלים על מנת שנשתמש בראשי דיו החדשים שלהם, בואו ללמוד איך עושים זאת נכון ואיפה נמצאות הכוכביות הקטנות!

עולם המדפסות מתחלק לשתי סוגים של מדפסות שכולנו מכירים
-לייזר
-דיו

לפני שאתם מתלהבים מהמחירים הנמוכים של המדפסות כיום כדאי שתדעו לעשות את הבחירה הנכונה ותבינו היכן תוכלו לחסוך-
מדפסות ומשולבות דיו: באות לרוב בתצורה של 2 או 4 ראשי דיו למרות שיש גם מקרים חריגים, ראשי דיו מספיקים לכמויות של 50 עד 2500 דף, ועלותם יכולה להגיע גם עד ל500 ש"ח, נתון חשוב שצריך לזכור הוא העובדה כי הנתונים מתחייסים להדפסה ב5 אחוז כיסוי (גילוי נאות אנחנו לא מדפסים ב5 אחוז כיסוי אלא בכיסוי גבוהה יותר לכון הכמויות הן בערבון מוגבל), הדיו סובל מהתייבשות, ובעל תאריך פג תוקף.
מדפסות ומשולבת לייזר- באות לרוב בתצורה של טונר שחור אבל קיימות גם אופציות של לייזר צבע, עלות הטונר לרוב גבוהה, אך עלות הדף נמוכה לרוב מדיו, הטונר הינו מתייבש ואין לו תאריך פג תוקף, אורך חיי המכונה ארוך לרוב ממכונת דיו.

אילו עוד יתרונות נוכל למצוא במדפסות-
*הדפסה דו צדדית לחסכון בנייר.
*הדפסה אלחוטית.
*מגירת נייר סגורה להגנה מפני נזקי אבק.
*הפרדת ראשי דיו לחסכון בעלויות הצבע.

אז איזה מכונה מתאימה לכם, הכל תלוי בצרכים-
מדפסות לייזר מתאימות ללקוחות שמדפיסים הרבה דוגמאת סטודנטים ומשרדים ביתיים, מתאימות ללקוחות שמדפיסים מעט או לעיטים רחוקות וסובלים מהתייבשות של ראשי דיו, מתאימות לצרכים שאין להם כל צורך בהדפסה צבעונית.
מדפסת דיו מתאימות ללקוחות ביתיים שבדרך כלל מחפשים עלות מכשיר זולה, החסרון לרוב בא בעלות אחזקה יקרה אבל כיום יש מדפסות עם ראשי גדולים, אבל יש לזוכר שראשי דיו מתייבשים ללא שימוש, ולכן אין כל הצדקה לקנות מדפסת עם ראש דיו ל1000 דף אם אתם מדפיסים רק 20 דף בחודש.

בחירה נכונה של מדפסות יכולה לחסוך המון בהוצאות על הראשי דיו או הטונרים ואף על נייר.
עשו שיקול נכון לפני רכישה.

דירוג:  

הוסיפו ל Facebook Share on Twitter

הוספת תגובה / יצירת קשר עם יוסי מזרחי

שם מלא: *

אימייל: *
(האימייל לא יפורסם בשום מקום באתר)
כותרת: *
תוכן:
11 + 10 =