אזרחות רומנית- עולי רומניה במדינת ישראל יש להם זכאות לאזרחות מחודשת

החל משנת אלפיים ושבע חברה רומניה במדינות האיחוד האירופאי. מאותה עת, כל אזרח רומני וכל כל מי שהוא בעל אזרחות רומנית יוכל לחיות במדינה המשתייכת לאיחוד האירופאי ואף ללמוד לימודים גבוהים באוניברסיטאות ועוד תועלות רבות. אזרחים שונים שיש להם אזרחות רומנית גרים במדינת ישראל.

רומניה התקבלה לאיחוד האירופאי בשנת אלפיים ושבע. ומאז, תושבי רומניה וגם אדם שמחזיק אזרחות רומנית רשאי לחיות בכל אחת מארצות האיחוד האירופאי, לרכוש ידע במוסדות הלימוד במדינות האיחוד וליהנות מהטבות רבות. במדינת ישראל מצויים אזרחים לא מעטים בעלי אזרחות רומנית. ישנה אפשרות לאזרחי ישראל שעלו מרומניה שאין בידם אזרחות רומנית, לקבל כעת אזרחות רומנית.
אזרחות רומנית
– מי יכול להשיג

 • * עולים מרומניה שעלו לארץ ישראלבין השנים 1950-1952 או בין השנים 1964-1965 יש להם זכאות לקבל אזרחות רומנית. גם הצאצאים של העולים הללו יכולים להגיש בקשה ולקבל אזרחות רומנית.


  * אזרחי רומניה שעזבו את רומניה וויתרו על האזרחות הרומנית יכולים להגיש בקשה להשיג אותה שוב פעם ואפילו ילדיהם שעוד לא הגיעו לגיל שמונה עשרה.


  *הזכות לחדש את האזרחות הרומנית שמורה גם לילדים ונכדים של בעלי אזרחות רומנית או כאלה שהיה להם אזרחות רומנית וויתרו עליה. מרבית הצאצאים של אזרחי רומניה המקוריים עד דור שלישי זכאים לקבל כעת אזרחות רומנית.


  * למטרת קבלת אזרחות רומנית חובה להגיש בקשה שחתומה ע"י נוטריון רומנית. רק נוטריון רומנית יוכל לאמת את הדרישה ולאשר את הניירות. ללא חתימה של נוטריון רומנית לא תטפל ממשלת רומניה בבקשת האזרחות.


דרכון רומני - איזה יתרונות נותן דרכון רומני • * זכותם של נושאי דרכון רומני לחיות ברחבי ארצות האיחוד האירופאי ,לעבוד וללמוד בהן.


  * בעתיד הלא רחוק אדם שהוא בעל דרכון רומני יהיה מסוגל להיכנס לארצות הברית ללא אשרת כניסה. כעת מחוקקים חוק חדש באמריקה ולפיו כל האזרחים של המדינות החברות בארגון נאט"ו ומתנגדות לטרור העולמי ושותפות במלחמה בטרור, יהיו פטורים מהצורך באשרת כניסה לאמריקה. רומניה הינה בעלת ברית נאמנה של אמריקה ונלחמת יחד אתה בטרור העולמי. משום כך, בקרוב מאוד בעלי דרכון רומני יהיו מסוגלים להגיע לאמריקה בלי אשרה.


  * יש אפשרות לבעלי דרכון רומני להיות בעל עסק בארה"ב. יש צורך בהון יסוד למטרת השקעה מוכחת של 50 אלף דולר, דבר המזכה בשהייה קבועה באמריקה וניהול עסקים במדינה.


  * בהתאם לחוק הרומני לא יכול תושב שאינו מקומי לרכוש בתים ברומניה באורח עצמאי. אזרח לא מקומי המעוניין לרכוש נכסי דלא ניידי ברומניה יכול לעשות זאת רק ע"י חברה מקומית. אין כדאיות בהקמת חברה מקומית בשל בעיות רבות של מיסוי. אפשר לקנות נכסי נדל"ן ברומניה ולחסוך כסף גדול לכל מי שמחזיק דרכון רומני. יזמי נדל"ן רבים נגשים אל נוטריון רומנית על מנת להשיג אזרחות רומנית וליהנות מפריווילגיות מגוונות.


בשיתוף פעולה עם קופירייטינג וכתיבה שיווקית
דירוג:  

הוסיפו ל Facebook Share on Twitter

טוקבקים

שם מלא: *

אימייל:
(האימייל לא יפורסם בשום מקום באתר)
כותרת: *
תוכן:
3 + 6 =