בדק בית- כדי לידע כי קיבלתם תמורה לכספכם

בדק בית בשעה שרוצים לרכוש דירה מיד שנייה או מקבלן חשוב לבצע ביקורת הקרויה בדק בית. אפי' בדירות שכורות ראוי לערוך בדיקה של בדק בית אחרי עזיבת השוכרים כדי לבדוק אם נגרם לדירה נזק ואם כן, להעריך אותו.

בדק בית בשעה שרוכשים דירת מגורים משומשת או גם דירה חדשה מקבלן יש לעשות סוג של ביקורת הקרויה בדק בית. אף לכל מי שמשכיר דירה רצוי לעשות בדק בית עם סוף תקופת השכירות ודבר זה מתוך מטרה כדי לבדוק אם דירת המגורים לא ניזוקה ובמידה שכן , תסייע בדיקת המומחים להעריך את הנזקים.בדק בית או ביקורת מבנים - מי מבצע את הבדיקה


 • * לכל דירה חדשה יש תקופה מוגדרת של אחריות אשר חלה על הקבלן. על כל רכיב בדירה יש תקופת אחריות שונה. כדי למצוא ליקויים בדירה, צריך לבצע בדיקה הנדסית של בדק בית ולבקש מהקבלן לתקן את הטעון תיקון בהתאם לתוצאות הבדיקה.


  * ברכישת דירת מגורים מיד שנייה חשוב מאוד לעשות בדיקת בדק בית על מנת לגלות ליקויים בדירה. במידה וישנם כאלה, תוערך הדירה בהתאם לכך. פעמים לא מעטות בדיקת בדק בית תהיה תשתית לניהול מו"מ על מחירה של הדירה, ולא אחת בשל בדיקת המומחים תצליחו להוריד את המחיר.


  * בדיקת בדק בית נעשית בידי מהנדס בנייה או שמאי מומחה. עם השלמת הבדיקות תינתן חוות דעת המקובלת על הצדדים יחד עם רשימה ברורה של ליקויים והדרך לתיקונם כולל עלויות תיקון הליקויים.


  * חוות הדעת אודות הליקויים תוכל לסייע בכל תביעה משפטית נגד הקבלן במידה והוא לא יהיה מוכן לסדר את התקלות.  * לצורך ביקורת של ליקויים בשלד המבנה או בצנרת הביוב והמים חשוב לעשות בדיקת ביקורת מבניםֻֻ. ביקורת מבנים הנה ביקורת הנעשית בעיקר במבני ציבור או במבנים תעשייתיים .


  * חברת הביטוח דורשת מבעלי עסקים לבצע בדיקת ביקורת מבנים. חברות ביטוח רבות לא מסכימות לבטח מבנים ציבוריים, מבני תעשייה ומבנים המיועדים לעסקים בלי לקבל תמונה עדכנית מדויקת על אודות המצב של המבנה.

ליקויי בניה - כל מה שרצית לדעת על לקויי בניה


 • * על פי רוב כמעט בכל דירה מתגלים ליקויי בניה. לא תמיד ניתן להאשים את הקבלן בכל ליקויי בניה, היות והדבר נובע מסיבות שונות שאינם בהכרח אשמת הקבלן.


  * בעיות של ליקויי בניה כמו : רטיבויות, איטום לא תקין, נזילות שונות ובדיקה כללית של הבניה יכולה להיעשות באמצעות בדיקת ליקויי בניה.


  * לשם גילוי ליקויי בניה יש צורך בעין מיקצועית. אין ללכת שולל אחרי המראה החיצוני של הדירה כי ייתכן שמאחורי המראה הנוצץ נחבאים ליקויי בניה רבים ושונים. קורה לפעמים שרק אחרי שנים רבות מתגלים ליקויי בניה ואז עלויות התיקון גבוהות מאוד והתיקון מסובך.


  * בדיקת ליקויי בניה מונעת אכזבה והוצאות מרובות בעתיד. בדיקת ליקויי בניה היא לא הוצאה אלא השקעה רצויה, כדי להיות בטוחים כי קיבלתם תמורה מלאה לכספכם.בשיתוף פעולה עם קופירייטינג וכתיבה שיווקית
דירוג:  

הוסיפו ל Facebook Share on Twitter

הוספת תגובה / יצירת קשר עם דני לוי

שם מלא: *

אימייל: *
(האימייל לא יפורסם בשום מקום באתר)
כותרת: *
תוכן:
6 + 7 =