שמן שקדים לעיסוי

שמן שקדים לעיסוי
מטפלים אשר עוסקים בעיסוי משתמשים בסוגים רבים של שמנים המופקים ממקורות צמחיים שונים, כאשר לכל שמן ישנן תכונות ייחודיות ההופכות אותו מתאימות לטיפול שונה.

אחד השמנים הנפוצים ביותר בשימוש בתחום הקוסמטיקה והרפואה המשלימה הוא ללא ספק שמן השקדים. תכונותיו החיוביות הרבות של שמן שקדים לעיסוי הופכות אותו לבחירה הראשונה עבור מעסים רבים. ניתן להשיג שמן שקדים בחנויות טבע ובריאות, או להזמינו מאתרי אינטרנט המספקים ציוד לתחום הקוסמטיקה והרפואה המשלימה. בדרך כלל אפשר למצוא את השמן החל מאריזות קטנות של מאה ומאתים מיליליטר שנועדו לשימוש פרטי, ועד לכמויות גדולות של יותר מעשרה ליטר המתאימות לבעלי מקצוע בתחום.
מעסים רבים משתמשים בשמן השקדים בתור שמן בסיס, אליו מוסיפים תמציות שונות שנועדו להזין את העור או להפיץ ריחות נעימים. שמן שקדים נספג בעור בצורה מקסימאלית ולכן השפעתו היא הטובה ביותר מכל סוגי השמנים. בין השאר משמש שמן שקדים לעיסוי בתחום הארומטרפיה, כאשר הוא משולב בתמציות ארומאטיות. יתרון נוסף של שמן השקדים הוא היותו עשיר בחומרים נוגדי חמצון אשר מועילים לעור, וכן בוויטמין אי. מבחינת קלות השימוש הרי שהוא הופך לנוזלי באמצעות חימום קל, ואינו יוצר כתמים על בגדים או מצעים. סיבות אלו תורמות לפופולאריות הרבה שלו הן בעיסוי המקצועי אך גם במקרים בהם יש צורך בעיסוי ביתי. מקרים כאלו יכולים להיות עיסוי תינוקות, עיסוי פירנאום כהכנה לידה, ואף כתכשיר טבעי להסרת איפור.
ישנם הבדלים מעטים בין סוגים שונים של שמן שקדים לעיסוי, כאשר הבדלים אלו נובעים בעיקר מזני השקדים ומאופן הכבישה של השמן. יחד עם זאת לרוב המוצרים הנמכרים בשוק ישנן תכונות דומות אשר מתאימות לרוב המוחלט של המקרים. מחירו של שמן שקדים אינו יקר יחסית לשמנים מיוחדים, ובדרך כלל ניתן לקבל עליו הנחה כאשר הרכישה מתבצעת באמצעות אתר אינטרנט ולא בחנות. לאחר הרכישה חשוב מאוד להקפיד ולאחסן את שמן השקדים במקום קריר וחשוך כך שלא יתחמצן. אם קונים כמות גדולה כדאי לחלק אותה למיכלים קטנים יותר ובצורה זו להאריך את חיי השמן.
לרכישת שמן שקדים איכותי לחץ כאן או חייג לטלפון 054-9535251


אינדיגו ביוטי ליין - סגולות הטבע ארוזות במיוחד עבורך! ציוד למטפלים ושמנים לעיסוי - האלטרנטיבה הטבעית שלך!
דירוג:  

הוסיפו ל Facebook Share on Twitter

הוספת תגובה / יצירת קשר עם לילך כהן

שם מלא: *

אימייל: *
(האימייל לא יפורסם בשום מקום באתר)
כותרת: *
תוכן:
9 + 5 =