שמנים ארומאטיים לעיסוי

שמנים ארומאטיים לעיסוי
עיסוי הוא אחד הטיפולים האלטרנטיביים האהובים ביותר על כולם.


בנוסף למגע המשחרר יכולות להיות לעיסוי גם השפעות טיפוליות נוספות הנובעות מן השמנים בהם נעשה שימוש במהלך העיסוי. כיום ישנו תחום שלם של שמנים ארומאטיים לעיסוי, אשר מתבסס על עקרונות הארומטרפיה כדי לייחד חומרים מסוימים למטופלים שונים. השמנים הארומאטיים מופקים מפרחים וצמחים שונים, ובאמצעות המגע והריח מעבירים למטופל את תכונותיהם הטיפוליות. לרבים מן השמנים ישנה השפעה ממריצה ומחזקת, הפועלת על מחזור הדם והאיברים הפנימיים. יחד עם האפקט הפיזי על השרירים מאפשר עיסוי שמנים ארומאטיים גם לרענן את הגוף ולהזין אותו בחומרים חיוניים היכולים למנוע עייפות ומחלות, או לטפל בסימפטומים קיימים.
דוגמא טובה לשמן ארומאטי אפקטיבי הוא שמן עץ האורן. שמן זה ידוע כשמן אשר משחרר את העייפות שנטמעה בגוף ומאפשר לגוף להתרענן ולזכות בכוחות מחודשים. לשמן האורן ישנן גם תכונות מועילות מן הבחינה האסתטית, כיוון שהוא יכול להחזיר את הברק והרעננות לעור עייף ויבש. ישנם עוד סוגים נוספים של שמנים ארומאטיים לעיסוי שלהם השפעה ממריצה, כגון שמנים המופקים מעץ האקליפטוס. לשמנים אלו יש השפעה ממריצה והם טובים במיוחד בחורף, כאשר הגוף נלחם במקרים של הצטננות ושפעת. אקליפטוס מסייע בפתיחת דרכי הנשימה (ולכן בחורף מומלץ גם לשתות תה עם עלי אקליפטוס), ומסיבה זו עיסוי עם שמן אקליפטוס הוא אחד הטיפולים האלטרנטיביים השכיחים ביותר עבור מטופלים הסובלים מאסטמה.
כדאי לדעת כי שמנים ארומאטיים לעיסוי משפיעים לא רק על הגוף אלא גם על הנפש. בנוסף לתחושה הטובה שמעניק העיסוי ולאפקט של שחרור העייפות שהצטברה בהם, דוגלת הארומטרפיה בתפיסה כוללת של הגוף והנפש. שמנים ארומאטיים יכולים, לכן, להשפיע גם על מצב הרוח ולהמריץ לא רק את מחזור הדם אלא גם את המחשבות והרגשות. גם כאן צריך לדעת לבחור בשמן המתאים לכל מצב. כך לדוגמא אדם הנתון בלחץ רב יטופל בשמן אחר מאשר אדם הסובל מדיכאון. עיסוי תקופתי בשמנים ארומאטיים יכול לחולל פלאים במצב הרוח, והוא מומלץ לצורך שמירה על אורח חיים בריא לגוף ולנפש כאחד.
לרכישת שמנים ארומאטיים לעיסוי לחץ כאן או חייג לטלפון 054-9535251


אינדיגו ביוטי ליין - סגולות הטבע ארוזות במיוחד עבורך! ציוד למטפלים ושמנים לעיסוי - האלטרנטיבה הטבעית שלך!
דירוג:  

הוסיפו ל Facebook Share on Twitter

הוספת תגובה / יצירת קשר עם לילך כהן

שם מלא: *

אימייל: *
(האימייל לא יפורסם בשום מקום באתר)
כותרת: *
תוכן:
9 + 11 =