תטא הילינג מתקדמים

תטא הילינג מתקדמים
הפיכת מחשבות שליליות לחיוביות, הקניית דפוסי התנהגות וחשיבה אקטיביים ואפקטיביים וריפוי עצמי מהווים ביטויים של שיטת תטא הילינג העולמית.


היבטים אלו נלמדים בקורסי היסוד אך מתחדדים ומתפתחים מכל בחינה במסגרת תטא הילינג מתקדמים – השלב הבא, הטבעי והמתבקש לכל מי שחווה על בשרו את התרומה האדירה של השיטה לחייו ומעוניין להמשיך ולצמוח באמצעותה. כל הקורסים השונים של השיטה מועברים ב"מרכז לוטוס" אשר הוקם על ידי פבקה קציר – מורה ומטפלת מוסמכת אשר ממשיכה להתפתח באמצעות הלמידה הבלתי פוסקת שמקורה גם בדינאמיקה עם המשתתפים ועם המטופלים.
תטא הילינג היא שיטת ריפוי הוליסטית שנולדה לפני כ – 15 שנים בארה"ב על ידי וייאנה שטייבל שבסיסה תרגול מחשבתי לשינוי התודעה ולנטרול אפקטיבי של רגשות שליליים, פחדים וחרדות אשר יוצרים מציאות שלילית. שינוי התודעה מתבצע באמצעות מצב מדיטטיבי של גלי המוח ה"מוחק" דפוסים שליליים ויוצר חדשים מתוקנים. השלב הבא, כפי שהוא בא לידי ביטוי במסגרת תטא הילינג מתקדמים, הוא חידוד השימוש במיומנויות תוך העמקה באנרגיית הריפוי ורכישת תבניות חשיבה ופעולה המתאימות למגוון מצבים בעייתיים. ההנחה שעומדת בבסיס הקורסים המתקדמים היא שהתרגול אינו פוסק לעולם והחתירה לאושר יכולה רק להתרחב.
"תוכנות" על פי תטא הילינג הן דפוסי מחשבה שנרכשו באמצעות מודעות עצמית ככלים לחיים של השיטה. ככל שתוכנות אלו מושרשות יותר כך הן מכוונות את המציאות לעבר המטרות האישיות ואף יוצרות אותה מחדש. ריפוי עוברי, פתיחת צ'אקרות, טיפול בפחד ושחרור עצב מן הלב הן דוגמאות לסיטואציות המטופלות ביעילות באמצעות תוכנות שכאלו הנרכשות בקורסי תטא הילינג מתקדמים. בנוסף, מקבלים המשתתפים בקורסים אלו תעודה, חוברת הדרכה ואפשרות להמשיך ולהתמקצע בשיטה. ניתן להתרשם ממבחר הקורסים ומעקרונות השיטה באתר "לוטוס" המפרט אודות תטא הילינג ואודות הקורסים וההכשרות השונות שהוא מציע.
לפרטים נוספים על קורס תטא הילינג מתקדמים התקשרו 09-7429922 או צרו קשר כאן


מרכז תטא הילינג בארץ, הטיפולים והקורסים השונים מפורטים באתר "לוטוס" של המרכז ששופך מעט אור על שיטת תטא הילינג, על המייסדת ויאנה סטייבל ועל פבקה קציר
דירוג:  

הוסיפו ל Facebook Share on Twitter

הוספת תגובה / יצירת קשר עם לילך כהן

שם מלא: *

אימייל: *
(האימייל לא יפורסם בשום מקום באתר)
כותרת: *
תוכן:
12 + 5 =