תטא הילינג למתקדמים

תטא הילינג למתקדמים
כל מי ששואף לצמיחה ולהתפתחות אישיים כמענה לדאגות, מתחים, אי שביעות רצון וקשיים נוספים במהלך חיי היום יום יודע, כי העבודה והתרגול העצמיים אינם פוסקים לעולם.


תטא הילינג למתקדמים מבטאת את העיקרון המנחה הזה במסגרת קורסים שנועדו להמשיך ולהעצים את האפקט המואר של בסיס השיטה. שיטת תטא הילינג היא טכניקת מודעות עצמית המתבצעת באמצעות תקשור עם גלי מוח איטיים המאפיינים את השינה. מדובר על תדר יצירתי אשר תרגול הלך המחשבה שבו מוליד תודעה חדשה, "נקייה" וחיובית המוליכה את האדם לעבר הישגים אישיים, תחושת צמיחה ואושר.
הקורס הבסיסי של תטא הילינג מעניק למעשה "ארגז כלים לחיים" – מיומנויות נרכשות לנטרול בעיות או קשיים המעכירים את החיים וליצירת מציאות חדשה ומבוקשת באמצעות חיבור ותקשור עם כוחה של בריאת המחשבות. תטא הילינג למתקדמים ממשיכה ללוות את המשתתפים בתהליך הבלתי נגמר של השאיפה לאושר באמצעות חידוד המיומנויות, תרגולים נוספים, הרחבת ההבנה בשיטה ורכישת כלים רבים לריפוי המתבססים על "תוכנות" שונות שמבטאות את עקרונות השיטה. קורס זה מומלץ לכל מי שטעם מהשיטה וגילה את יתרונותיה הרבים וגם למי שמעוניין להפוך ל"שגריר" שלה ולהתחיל את דרכו כמטפל מוסמך.
פבקה קציר הינה חלוצת שיטת תטא הילינג בארץ, שרכשה את הכשרתה ממייסדת השיטה – ויאנה סטייבל. פבקה רואה בהנחלת השיטה שליחות של ממש ושאיפתה הבלתי פוסקת היא ריפוי יסודי של קשיים, סבל ובעיות אשר מקורן במחשבות אוטומטיות שליליות. פבקה הקימה את מרכז תטא הילינג בארץ המספק בית חם והכשרה לכל המעוניין לעשות שינוי משמעותי בחייו. המקום מציע קורסים בסיסיים, קורס תטא הילינג למתקדמים וקורסים נוספים המתמקדים בנישות ספציפיות כגון ייעוץ זוגי, מחלות והפרעות ועוד. מומלץ להיכנס לאתר המרכז - "לוטוס", להתרשם ממגוון הקורסים וליצור קשר.
לפרטים נוספים על קורס תטא הילינג מתקדמים התקשרו 09-7429922 או צרו קשר כאןמרכז תטא הילינג בארץ, הטיפולים והקורסים השונים מפורטים באתר "לוטוס" של המרכז ששופך מעט אור על שיטת תטא הילינג, על המייסדת ויאנה סטייבל ועל פבקה קציר
דירוג:  

הוסיפו ל Facebook Share on Twitter

הוספת תגובה / יצירת קשר עם לילך כהן

שם מלא: *

אימייל: *
(האימייל לא יפורסם בשום מקום באתר)
כותרת: *
תוכן:
8 + 5 =