לימוד רוסית – ללמוד שפה עשירה ופונקציונאלית

ידיעת שפות שונות מעשירה כל אחד. בעזרת לימוד השפה נוכל להרחיב את האופקים, לגלות ספרות ואומנות חדשה, לשפר את הזיכרון ולפתח את המוח. במדינת ישראל חיים יותר ממיליון ישראלים המדברים רוסית . אם אתם רוצים ללמוד שפה נוספת, מומלץ לכם לבחור קורס של לימוד רוסית .

לימוד שפות מעשיר ומפתח את כולם. היא מפתחת את המוח, חושפת אותנו לתרבויות מיוחדות, מרחיבה את האופקים ומשפרת את הזיכרון. למעלה מעשרים אחוזים מאוכלוסיית ישראל דוברים רוסית. אם החלטנו ללמוד שפה זרה, למה שלא נבחר בקורס של לימוד רוסית? .

לימוד רוסית – מי מעוניין ללמוד רוסית?
 • · לאנשי עסקים הפונים אל קהל יעד דובר רוסית, גם תיירים, מומלץ ללמוד קורס רוסית . אלפי תיירים דוברי רוסית באים לישראל בכל שנה. חלק ניכר מהתיירים מגיעים לישראל כדי לעשות בה קניות . לבעלי חנויות המשרתים את התיירות הרוסית, חשוב ללמוד בקורס רוסית. לימוד רוסית יעזור להם לנהל משא ומתן עם הלקוחות דוברי הרוסית.


  · השפה הרוסית מאופינת בעושר לשוני ותרבותי. באמצעות לימוד רוסית, ניחשף לעושר תרבותי ,לשוני, מוזיקאלי וכולי. לימוד רוסית אף יאפשר לנו להאזין לרדיו הרוסי וליהנות מתוכניות טלוויזיה עשירות המשודרות בערוץ הרוסי.


  · אם אתם רוצים לנסוע לנסיעת עסקים ברוסיה, אתם צריכים ללמוד רוסית עסקית. רוסית עסקית משפרת את הסיכויים להצליח בעסקים ברוסיה. לימוד רוסית מאפשר לנו לנהל שיחה עם השותפים העסקיים ולהגדיל את הצלחת העסקאות


  · לימוד רוסית עשוי לעזור לכם להתפרנס ברווח באמצעות תרגומים מעברית לרוסית ולהפך. עשרות אנשי עסקים מחפשים מתרגמים שיסייעו להם לכתוב רוסית עסקית במכתבי המייל, במצגות וכדומה. מתרגם לרוסית יכול להתפרנס היטב הודות ללימודי הרוסית .

קורס רוסית – כיצד לבחור את הקורס הטוב מבין כולם?


 • · רוסית אינה שפה קלה. כדי לדעת רוסית כדאי לקחת קורס רוסית אינטנסיבי. זמן הלימודים הוא כחצי שנה , שלוש פעמים כל שבוע. קורס רוסית הוא קורס לימוד אינטנסיבי. במשך הקורס יהיה עליכם להשקיע זמן בהכנת שיעורי בית, בקריאת טקסטים ברוסית ובתרגול שיחות ודיאלוגים.


  · קורס רוסית למתקדמים ילמד אתכם לנהל שיחה ברוסית במצבים שונים, תלמדו איך להתלונן, איך להזמין, איך להתנצל ברוסית וכולי.


  ·רוסית עסקית נלמדת בקורסים מיוחדים לאנשי עסקים. קורס רוסית לאנשי עסקים, ישים את הדגש על מילים וסיטואציות המיועדות לאנשי עסקים. קורס של רוסית עסקית ייתן ללומדים כלים שיאפשרו להם ליצור קשרים אישיים ועסקיים עם השותפים הפוטנציאליים.


  · קורס רוסית מתאים מאוד לעובדים ישראליים היוצאים לשליחות ברוסיה וגם במזרח אירופה. חברות ישראליות המנהלות עסקים בין לאומיים ברוסיה או במזרח אירופה, ממליצות לעובדי המשרד ללמוד קורס רוסית כדי שיוכלו לנהל שיחה עם התושבים המקומיים, לקרוא עיתון ולשמוע רדיו ברוסית


  ·לימוד רוסית זוהי התנסות ייחודית. יש תחרות גדולה בתחום של לימוד רוסית, לכן לפני שאתם בוחרים קורס רוסית, רצוי לבדוק היטב אם הוא עונה על הצרכים שלכם. מומלץ לבחור קורס רוסית עם מורים בעלי ניסיון וסבלנות רבה.מייסדת לינגוהאוס, אלה קלנדרב, היא בעלת ניסיון מקצועי רב בהוראת רוסית לאנשי מקצוע, אנשי עסקים, נותני שירותים, סטודנטים ואנשים פרטיים. אלה היא בוגרת תואר ראשון בלימודי מזרח אסיה באוניברסיטת תל אביב (בהצטיינות) והיא דוברת 5 שפות. על סמך ניסיונה כתלמידה ולאח
דירוג:  

הוסיפו ל Facebook Share on Twitter

הוספת תגובה / יצירת קשר עם דני לוי

שם מלא: *

אימייל: *
(האימייל לא יפורסם בשום מקום באתר)
כותרת: *
תוכן:
4 + 6 =