עבודה באיטליה

עבודה באיטליה
חבל טוסקנה מהווה גם הוא מוקד משיכה מרכזי לתיירים עקב נופיו הכפריים, המרגיעים והפסטורליים. התיירות הגואה מביאה לכך שיש מספר לא מבוטל של הצעות עבודה באיטליה

איטליה, הלוא היא ארץ המגף, נחשבת לאחת המדינות התיירותיות בזכות עריה המרהיבות דוגמת רומא הבירה המיוחדת והעוצמתית, פירנצה העיר הרומנטית ומילאנו בירת האופנה הלאומית. חבל טוסקנה מהווה גם הוא מוקד משיכה מרכזי לתיירים עקב נופיו הכפריים, המרגיעים והפסטורליים. התיירות הגואה מביאה לכך שיש מספר לא מבוטל של הצעות עבודה באיטליה. מאמר זה סוקר בהרחבה את המשרות השונות והפופולאריות אותן ניתן לאתר בקלות בלוחות העבודה ברשת, כמו גם יתרונות ודגשים לעבודות באיטליה.
הצעות עבודה באיטליה
הצעת עבודה בארץ המגף הענקית יכולה להיות בכמה תחומים. אחד התחומים הראשיים, הידוע גם בשם 'אופר', הינו טיפול ושמירה על ילדים כאשר על תחום עבודה זה יפורט בהמשך בהרחבה. פרט לכך, יש משרה מעניינת נוספת והיא אימון תזונה. למשרה זו לרוב נלוות הדרכות (אשר נערכות גם בחו"ל) בתחום התזונה והשיווק כאשר בסופן מתקבלים מאמני הדרכה שיוצאים לעבודה בתחום. משרה בולטת נוספת היא אבטחה. באיטליה משרות רבות הקשורות לביטחון מוסדות או אישים כאשר אחת החברות המוכרות המספקת עבודה בתחום היא חברת התעופה 'אל על'.
כמו בכל אירופה, גם באיטליה יש עבודות רבות בתחום המכירות והשיווק. דוגמאות למשרות מסוג זה הן מכירת מוצרים בדוכנים המוצבים במרכזי קניות ומכירת ציורי שמן מדלת לדלת. לאחרונה, גם ניתן לראות כי מתפרסמות משרות הקשורות דווקא לדרג הניהולי יותר של תחום המכירה. כלומר, מחפשים מדריכי מכירה או אנשים שיתמקדו בפיתוח של מערך השיווק וישפרו אותו. כפי שצויין בנ"ל, לאיטליה מגיעים תיירים רבים בכל עונות השנה – עניין שמגדיל משמעותית את הרווח הפוטנציאלי של אנשי המכירות במדינה.
אופר באיטליה
משפחות ישראליות רבות המתגוררות באיטליה מעוניינות במטפלות ישראליות לילדיהם. לפעמים במשפחות אלו אחד ההורים הוא ישראלי ובמקרים אחרים שניהם ומאוד חשוב להם שילדיהם יספגו קצת מההווי הישראלי ומהתרבות. כמו כן, ייתכן שמדובר במשפחות ישראליות שירדו מהארץ למטרות שליחות ממקום העבודה והן לא מוכנות לוותר בשום אופן על החינוך הישראלי והקשר לישראל עקב השליחות, ולכן שוכרות מטפלות ישראליות.
לרוב, משפחות אלו מחפשות מטפלת בעלת ניסיון בטיפול בילדים, שתדע את שפות העברית והאנגלית על בוריין (כתיבה ודיבור) ושתחזיק ברישיון נהיגה. במרבית המקרים, משרת אופר כוללת תנאי עבודה מפנקים במיוחד, שכן אנשים אמידים שוכרים שירותי אופר ולכן המשכורת המובטחת גבוהה יחסית, תנאי הדיור של האופר נחשבים להולמים (בלשון המעטה) וכדומה.
לעבוד וליהנות באיטליה
בכל משרה באיטליה יש ימי חופש שאותם כדאי ואף רצוי לנצל כהלכה, שהרי אסור לשכוח ולו לרגע שנמצאים באחת המדינות היפות בעולם מבחינה אמנותית, תרבותית והיסטורית. מבין יעדי החובה ניתן למנות את הותיקן, הקולוסאום וכיכר המטבעות ברומא, פסל דוד המפורסם בפירנצה וחבל קיאנטי הנהדר בטוסקנה שגדוש בכרמים. בחבל זה בעיקר מרבים לטייל בין העיירות תוך כדי אכילת גבינות ערבות לחיך ושתיית יינות מעולים. ואם זה לא מספיק - כדאי לדעת שרשימת האטרקציות עוד ארוכה וכוללת גנים בוטניים, מוזיאונים וגלריות. ללא ספק, לדעת רבים, איטליה מהווה יעד אידיאלי שמאפשר עבודה תוך כדי הנאה צרופה!


דירוג:  

הוסיפו ל Facebook Share on Twitter

הוספת תגובה / יצירת קשר עם ibp ltd

שם מלא: *

אימייל: *
(האימייל לא יפורסם בשום מקום באתר)
כותרת: *
תוכן:
10 + 12 =