יואל יפרח הזדמנות מצוינת בחצור הגלילית

יואל יפרח הזדמנות מצוינת בחצור הגלילית
"אהבה ראשונה" בצפון חצור הגלילית היא הזדמנות מצוינת למי שמחפש איכות חיים.הפרויקט המרשים של יואל יפרח מציג רעננות רבה ועיצוב חדשני בכל אחת ואחת מ-76 הדירות שבו. מגוון הדירות מתחיל מ-4 חדרים ב-750,000 ₪ בלבד, כך שמדובר בעסקה שקשה למצוא כמותה בישראל. היתרונות הרבים שמציגה חצור הגלילית כעיר שקטה ואיכותית באים לידי ביטוי עוד יותר בשכונות הצפוניות היפהפיות שלה, שם ממקום פרויקט "אהבה ראשונה".

חצור הגלילית נהנית ממיקום מצוין. הקרבה שלה לכבישים הראשיים של הצפון מאפשרת לכל תושב להגיע במהרה אל הערים שמסביבה וגם ליעדים חשובים למטרות בילוי, קניות, סידורים, וכמובן תעסוקה. מרכז התעשייה "צחר" ממוקם סמוך לעיר והוא מציע אפשרויות תעסוקה מכובדות ומגוונות. יואל יפרח קבלן מנוסה שמבין את השילוב הנדרש בין דיור ברמה גבוהה לבין איכות חיים הבאה לידי ביטוי באפשרויות רחבות של תעסוקה, קניות, בריאות, שירותים מוניציפאליים, וחינוך.

בכל הקשור לחינוך הרי שחצור הגלילית מציגה נתונים מכובדים ביותר. אלו שיעברו לגור ב"אהבה ראשונה" יהיו בטוחים שהם עושים הכול בשביל ילדיהם. זאת בזכות הזכאות הגבוהה לתעודת בגרות בחצור הגלילית (גבוהה יותר מהממוצע בישראל). הפרויקט של יואל יפרח מציג יתרונות רבים מבחינת איכות הבנייה, העיצוב, וכיו', ונראה כי האפשרות לדאוג גם לעתיד הילדים ולראות אותם מתפתחים בצורה החיובית ביותר מוסיפה גם היא להתעניינות בפרויקט "אהבה ראשונה".

יואל יפרח קבלן שמתייחס לנושא העיצוב ורמת החיים בצורה אישית. כך ניתן לראות כיצד בפרויקטים רבים שהקים וכמובן גם ב"אהבה ראשונה" מקפיד יואל יפרח על עיצוב חדשני ועל בניית יחידות דיור בהתאם לניסיון שלו בבנייה רוויה. כך יכולים זוגות צעירים ומשפחות ותיקות גם יחד לראות עד כמה דירות עם 3 כיווני אוויר הן לא רק גדולות ומרווחות, אלא שהמרפסות שלהן מרשימות, הנוף מהם הרבה יותר יפה, וכמובן הדירה כולה בנויה ברמת תכנון הרבה יותר גבוהה.

הקבלן יואל יפרח בוחר בקפידה את המקומות בהם הוא מקים את הפרויקטים שלו. חצור הגלילית היא אתר מושלם בזכות השילוב הנהדר בין חילונים, דתיים, ושומרי מסורת שמשלבים ידיים ומציגים אוכלוסיה של כמעט 10,000 שחיה בצורה שלווה ומכבדת. העיר הפסטורלית הזו מאפשרת ליווי רגוע של הילד לאחד מבתי הספר האיכותיים, שיחה נעימה עם חברים בבית קפה, ועוד. פרויקט "אהבה ראשונה" של יואל יפרח מציג לא רק מיקום נהדר אלא גם אפשרות לנהל אורח חיים ייחודי ואיכותי.

יואל יפרח,פרויקטים חדשים

חברת גלעד מאי בבעלות יואל יפרח ועוסקת בהשקעות בנייה ופיתוח
דירוג:  

הוסיפו ל Facebook Share on Twitter

הוספת תגובה / יצירת קשר עם לילך כהן

שם מלא: *

אימייל: *
(האימייל לא יפורסם בשום מקום באתר)
כותרת: *
תוכן:
3 + 10 =