ביקורת על כתבה בידיעות אחרונות

אני כבר לא יודע
ביקורת על כתבה בידיעות אחרונות
בימינו כבר אי אפשר להבין נטיות מיניות של אנשים. אולי הם בעצמם כבר לא יודעים מה טוב להם.

אני לא הומופוב, אין לי גם שום בעיה עם קוקסינלים וטרנסג'נדרים למיניהם.
אפילו פעם כשעבדתי במשכן לאומניות במה לא התנגדתי כשבחור מהסגנון הנ"ל בחר לומר לי שלום על ידי "ביס בראש" (עדין) בכל פעם שנפגשנו (כנראה שזה היה מקובל בזמנו במגזר:-). אפילו בימים אפלים יותר (סמכו עלי הם היו אפלים), היה לי מין ידיד הומו בן כ 40 שהייתי מבלה הרבה בחברתו, זה נגמר לא טוב (כנראה שמטרותינו מהקשר היו שונות).
כן אני בהחלט בסדר בנושא...
אפילו הסיפור הבא לא באמת מטריד אותי, פשוט הבנתי שעכשיו אני כבר לא יודע יותר...
מה לעזאזל מניע אתכם?
אה נכון לא סיפרתי עדיין את הסיפור, בכל מקרה העמוד המרכזי בעיתון של היום התחלק כדלהלן:
חצי עמוד הוקדש למשהו שקשור לחתונות חרדים (לא קראתי, הם קמצנים זה ידוע). רבע עמוד הראה לנו את מלכת היופי החדשה של ישראל. וואלה לא משהו, ציפיתי להרבה יותר אך היא הופיע בבגד ים אז היה נחמד.
והכותרת שבמרכז עיתון ידיעות אחרונות(בצבע תכלת כמובן):
כרס ולא מבירה: ישראלי/ת בן/ת 24, שנולד כאישה (שימו לב: אישה) ושינה את מינו, נמצא כעת בחודש השביעי להריונה/ו. (בעיתון הם אמרו ישראלי בן... אני זה שבחרתי לא להגדיר)
ובכן, איך זה קרה? אז ככה, היא יצאה מהארון בגיל 14 ובכך הפכה ללסבית.
בגיל 16 הלסבית החליטה שהיא גבר שכלוא בגוף של אישה
והחליטה לעשות את הצעד ולהפוך את מינה.
לאחר שהלסבית סיימה עם כל הניתוחים (פרט לרחמה) ולקחה מספיק הורמונים כדי לגדל זקנקן ושערות על החזה היא הפכה רשמית לטרנסג'נדר.
הטרנסג'נדר... החליט בתורו שהוא בכלל נמשך לגברים והפך להומו !
עכשיו למרות שאני סומך עליכם שאתם קולטים מה הולך כאן, אני חייב להבהיר...הוא בעצם בחורה. עם פות, בלי ציצים, עם שערות על החזה וזקנקן !
לעזאזל! אני מבין שעלינו להיות ליברלים, אני מבין שלכל אחד יש זכות על חייו ואי אפשר למנוע מאישה שמרגישה שהיא גבר שנולד כלוא לשנות את מינה.
אבל אולי יש פה בעיה, אולי לא כולם יודעים מה הם רוצים? אולי יש לוודא את שפיותם של אנשים שרוצים לשנות את מינם? אולי יש צורך לקבוע גיל מינימום שבו ניתן לעשות ניתוח כזה? קטונתי...
הרי לא היה טעם בכל הסיפור הזה, אם רק היו אומרים לאותה בחורה "תמתיני!" היום היא יכלה להיות נשואה לגבר, יכלה להיות בהריון (וזו לא הייתה סנסציה), ההבדל היחידי הוא שהיו לה ציצים והיא לא הייתה שעירה. כרגע היא הומו (איך בחורה יכולה להיות הומו?!) בלי באמת להיות הומו. זה הרי לא נתפס...
אני כבר לא יודע....

מספר סיוגים:

א. כל נושא החרדים ומלכת היופי וכו... נאמר בגדר הומור בלבד.
נא לא לקחת דברים אלו בקצינות.

ב. כפי שאמרתי בתחילת המאמר אין לי שום התנגדות לנטייה מינית של כל אדם וגם לא של המפורט לעיל, אני פשוט לא מצליח להבין. אשמח לקבל תיקון בנוגע למחשבותי.

ג. בכל מקרה, אם נפגע אדם כלשהו בעקבות האמור לעיל אני מתנצל מראש.
דירוג:  

הוסיפו ל Facebook Share on Twitter

הוספת תגובה / יצירת קשר עם מרק לדנובסקי

שם מלא: *

אימייל: *
(האימייל לא יפורסם בשום מקום באתר)
כותרת: *
תוכן:
10 + 5 =