רועה גרמני

רועה גרמני
הרועה הגרמני הינו אחד הכלבים המזוהים יותר עם אילוף ומשמעת בעיקר בשל נאמנותו לבעליו ורמת משמעת המתאימה גם למסגרות צבאיות ומשטרתיות.
הרועה הגרמני הממוצע יגיע לגובה של 60 ס"מ, ישקול סביב 45 ק"ג ותוחלת חייו מגיעה ל- 14 שנים. פרוותו לרוב קצרה ומגיעה בשילובי גווני החום- שחור.
הרועה הגרמני נוטה לרצות את בעליו ולגונן עליו, מכאן גם הרצון שלו ללמוד ולתרגל יחד עם בעליו ולעבור תהליך של משמעת והתגוננות.
לרועה הגרמני אנרגיות רבות ולכן הוא יעדיף בית עם אנשים, אף שהוא "כלב של בעלים אחד" יתאים לו גם חברה משפחתית וילדים, רצוי בוגרים שיידעו לשחק איתו ולהתייחס אליו כראוי.
הרועה הגרמני יסבול אם יצעקו עליו או יתנו לו מכות ("פליקים" אינו חינוך להתנהגות).
בשל האנרגטיות שלו, הרועה הגרמני יהיה מאד ממשחקים כגון כדורים, עצמות וקונג אך הוא עשוי להשתעמם מהם אם אלו יישארו זמן רב מידיי בסביבתו.
לכן רצוי לתת לו כל פעם משחק מסוג אחד, רצוי כשיוצאים מהבית ולהעלימו מהשטח לאחר זמן מה. עדיף לשחק יחד עם הרועה הגרמני.
עבור הרועה הגרמני טיולים ורצוי ארוכים יהיו מקור עיקרי ומענג להוצאת אנרגיה. ניתן ללמד את הילדים כיצד לטייל עם הרועה הגרמני ככה שיוציאו יחד אנרגיה.
טיולים במקומות מגוונים יגרו את הרועה הגרמני ויעניינו אותו כיוון שהוא כלב סקרן מטבעו.
באופיו, הרועה הגרמני יכול להיות כלב מאד נוח והדבר תלוי בחינוכו. חינוכו נחשב לקל יחסית והתוצאות טובות ומהירות. נדיר שהרועה הגרמני ינבח ולכן כשיעשה זאת זה יהיה סימן אזהרה.
תכונות המאפיינות את הרועה הגרמני הן חוסר פחד, רוגע, בטחון עצמי ואינטליגנציה. תכונות אלו מסבירות מדוע ישנם כל כך הרבה כלבי רועה גרמני בתפקידי הגנה ושמירה.
ניתן לראות רבים מהם בצבא ביחידת עוקץ ממלאים תפקידי הגנה של ממש ובמשטרה, בעיקר בזיהוי וחיפוש אחר חומרים חשודים. גם ביחידות אלו הקשר בין הרועה לבעליו עמוק ואמיתי.
מבנה גופו הגנטי של הרועה הגרמני עשוי להוביל לבעיות אגן המקשה על תפקודו, לכן תזונה משובחת והוליסטית תתמוך באגן ותרחיק קשיי הליכה. במידת הצורך ניתן לתת תוספי תזונה עשירים בגלוקוזמין וכונדריטין.
פרוותו של הרועה הגרמני דורשת הברשה, רצוי להרגיל את הכלב כבר מהיותו גור להברשות שבועיות (אם ניתן עדיף הברשות יומיומיות).

ציוד לכלבים תוכלו למצוא כאן או התקשרו לטל' 077-4508030 פט בר חנות לחיות שאנשים אוהבים


חנות לחיות שאנשים אוהבים פועלת כמרכז אוכל לכלבים משלוחים ולבעלי חיים ומעניקה שירות משלוחים בכל הארץ.
דירוג:  

הוסיפו ל Facebook Share on Twitter

הוספת תגובה / יצירת קשר עם לילך כהן

שם מלא: *

אימייל: *
(האימייל לא יפורסם בשום מקום באתר)
כותרת: *
תוכן:
7 + 13 =