מדבקות קיר מעוצבות

מדבקות קיר לעיצוב חדרי ילדים בעזרת הלהיט החדש- מדבקות קיר מעוצבות. פתרון זול ויעיל לעיצוב חדרים.

הבת שלי תמיד רצה לעצב את החדר שלה מחדש, אבל אף פעם לא היה לנו מספיק כסף כדי לעשות שיפוץ מסיבי. וכמובן שרציתי לתת לבת שלי גם חדר שהיא תמיד חלמה עליו. התייעצתי המון עם מומחי מקצוע איך ניתן לעצב את החדר בבית ללא הוצאות גדולות שנוכל לעמוד בהם. ואז עלה במוחי רעיון, פשוט, זול, ונראה יפה לעין, וניתן לשינוי באופן מיידי במידה ורוצים עיצוב אחר. הדבר החם בא הוא מדבקות קיר מעוצבות.

התחלתי לחפש רעיון לעיצוב באינטרנט ודוגמאות שונות של טפטים, וראיתי שקיימים המון דוגמאות, וכל מה שנדרש זה רק לבחור. קיימות מדבקות קיר מעוצבות בהתאם לאווירה שאתה רוצה ליצור בחדר (רומנטית , ים , שקיעה ועוד) או לפי תחביבים שאתה אוהב (בעיקר לילדים כמו בוב ספוג, חיות, ברביות ...) וזה רק ההתחלה. חיפשתי חנויות שמוכרות מדבקות קיר מעוצבות, אך מחירם יקר יותר וניתן להשיג בזול באתרי מכירות.
לאחר שעשיתי סקר שוק לגבי מדבקות קיר מעוצבות, הגעתי לאתר המוכר אותם במחירים זולים, www.justfun.co.il, שהציעו מגוון דוגמאות יפות לחדרי ילידם, הן לבנים והן לבנות, ואפילו יש שם פירוט הוראות הפעלה. מגוון רחב של דוגמאות שכל מה שנותר זה רק לבחור מה אנחנו אוהבים. היתרון של מדבקות קיר מעוצבות זה שניתן להוריד אותם מהקיר במידה והתחרטנו או שעבר זמנן ללא נזקים בקירות (כמובן או אנו עושים את הפעולות של הדבקת המדבקות כפי שנדרש).

אז לא נדרש להוציא הון תועפות על איש מקצוע שישפץ לך את החדר, שימש המון זמן וכל כאבי הראש הנלווים לזה. פשוט נדרש רק למצוא את המדבקות הקיר המעוצבות המוצאות חן בעינכם , להזמין ולהדביק על הקיר, וכמובן מוסרת הדאגה של כל הורה לגבי נזק שזה יעשה לקירות.. מדבקות קיר מעוצבות זה בהחלט הפתרון המושלם. שיהיה בהצלחה.


דירוג:  

הוסיפו ל Facebook Share on Twitter

הוספת תגובה / יצירת קשר עם אביב 85

שם מלא: *

אימייל: *
(האימייל לא יפורסם בשום מקום באתר)
כותרת: *
תוכן:
5 + 13 =